Bovenwoning (appartement met open portiek) Pluvierstraat 489 Den Haag

Pluvierstraat 489, 2583 GZ Den Haag

84 m² Bouwjaar 1931 3 kamers 2 slaapkamers Label E

Pluvierstraat 489 is een bovenwoning (appartement met open portiek) in Den Haag, gebouwd in 1931. De woning heeft een woonoppervlakte van 84 m² en 3 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €331.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Bovenwoning (appartement met open portiek)
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1931
Woonoppervlakte
84 m²
Inhoud
300 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€340.000 tot €390.000
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan bosrand, aan park, aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Pluvierstraat 489

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Pluvierstraat 489

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
243.35 kWh/m²
Primaire fossiele energie
321.63 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
58.92 kg/m²

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Den Haag

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

6 km
Vervoer

Snelweg oprit

6.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.3 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

2.4 km

Buurtinformatie in Den Haag

5810 Inwoners
2835 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
2839 Woningvoorraad
€331.000 Gem. woningwaarde Duindorp
42% Koopwoningen
6.363 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Pluvierstraat 489

Vergelijkbare woningen in Den Haag

Veelgestelde vragen over Pluvierstraat 489

Wat is de geschatte woningwaarde van Pluvierstraat 489?

De prijsindicatie voor Pluvierstraat 489 ligt rond €340.000 tot €390.000. De gemiddelde woningwaarde in Duindorp is €331.000. Dat komt neer op circa €3.940 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Pluvierstraat 489 zich tot de wijk Duindorp?

Pluvierstraat 489 is een bovenwoning (appartement met open portiek) van 84 m² in de wijk Duindorp. De buurt telt 2.839 woningen. Daarvan is 42% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.363 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Pluvierstraat 489?

Pluvierstraat 489 is een bovenwoning (appartement met open portiek) in Duindorp, gebouwd in 1931 (95 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Pluvierstraat 489 vergeleken met de buurt?

Pluvierstraat 489 heeft 84 m² woonoppervlakte en 300 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Duindorp ligt de gemiddelde woningwaarde op €331.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Pluvierstraat 489 en wat betekent dat?

Pluvierstraat 489 heeft energielabel E. Geldig tot 2034-10-16. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 58.92 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Pluvierstraat 489?

Pluvierstraat 489 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Duindorp?

De wijk Duindorp in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 5.810 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €331.000, 42% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Duindorp?

Vanuit Pluvierstraat 489 in Duindorp bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 6 km, snelwegoprit op 6.3 km.