Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 1983
- Woonoppervlakte
- 51 m²
Westduinweg 250 is een appartement in Den Haag, gebouwd in 1983. De woning heeft een woonoppervlakte van 51 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €372.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Westduinweg 250
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.7 kmTreinstation
5.6 kmSnelweg oprit
5.6 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
1.2 kmApotheek
0.7 kmZiekenhuis
4.2 kmRestaurant
0.2 kmCafé
0.5 kmBibliotheek
1.4 kmBioscoop
2 kmDe prijsindicatie voor Westduinweg 250 ligt rond €90.000 tot €115.000. De gemiddelde woningwaarde in Vissershaven is €372.000. Dat komt neer op circa €7.294 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenWestduinweg 250 is een appartement van 51 m² in de wijk Vissershaven. De buurt telt 2.598 woningen. Daarvan is 39% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.214 inwoners per km².
Westduinweg 250 is een appartement in Vissershaven, gebouwd in 1983 (43 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Westduinweg 250 heeft 51 m² woonoppervlakte. In Vissershaven ligt de gemiddelde woningwaarde op €372.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Westduinweg 250 heeft energielabel C. Geldig tot 2028-06-11. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
De wijk Vissershaven in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 4.415 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €372.000, 39% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.
Vanuit Westduinweg 250 in Vissershaven bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 1 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 5.6 km, snelwegoprit op 5.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Westduinweg 250: ziekenhuis op 4.2 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 1.2 km.
Recreatie nabij Vissershaven: restaurant (0.2 km), cafe (0.5 km).