Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1917
- Woonoppervlakte
- 245 m²
- Perceeloppervlakte
- 160 m²
- Inhoud
- 1029 m³
- Kamers
- 9
- Slaapkamers
- 6
Ten Hovestraat 64 is een woonhuis in Den Haag, gebouwd in 1917. De woning heeft een woonoppervlakte van 245 m², een perceel van 160 m² en 9 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €674.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Ten Hovestraat 64
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
4.7 kmSnelweg oprit
4.8 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
0.7 kmApotheek
0.5 kmZiekenhuis
3.4 kmRestaurant
0.3 kmCafé
0.7 kmBibliotheek
1.3 kmBioscoop
1.3 kmDe prijsindicatie voor Ten Hovestraat 64 ligt rond €525.000 tot €625.000. De gemiddelde woningwaarde in Statenkwartier is €674.000. Dat komt neer op circa €2.751 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenTen Hovestraat 64 is een woonhuis van 245 m² in de wijk Statenkwartier. De buurt telt 5.166 woningen. Daarvan is 58% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.485 inwoners per km².
Ten Hovestraat 64 is een woonhuis in Statenkwartier, gebouwd in 1917 (109 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Ten Hovestraat 64 heeft 245 m² woonoppervlakte en 1029 m³ inhoud. Het perceel is 160 m². Met 9 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Statenkwartier ligt de gemiddelde woningwaarde op €674.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Ten Hovestraat 64 heeft energielabel C. Geldig tot 2032-10-26. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 38.02 kg/jaar.
Ten Hovestraat 64 heeft 9 kamers waarvan 6 slaapkamers.
De wijk Statenkwartier in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 10.615 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €674.000, 58% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.
Vanuit Ten Hovestraat 64 in Statenkwartier bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 4.7 km, snelwegoprit op 4.8 km.