Woningdetails
- Type
- Eengezinswoning, tussenwoning
- Bouwvorm
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1999
- Woonoppervlakte
- 214 m²
- Perceeloppervlakte
- 147 m²
- Inhoud
- 904 m³
- Kamers
- 8
- Slaapkamers
- 7
- Indicatie vraagprijs
- €1.075.000 tot €1.325.000
Van Hoornbeekstraat 8 A is een eengezinswoning, tussenwoning in Den Haag, gebouwd in 1999. De woning heeft een woonoppervlakte van 214 m², een perceel van 147 m² en 8 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €674.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Van Hoornbeekstraat 8 A
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
4.7 kmSnelweg oprit
4.8 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
0.7 kmApotheek
0.5 kmZiekenhuis
3.4 kmRestaurant
0.3 kmCafé
0.7 kmBibliotheek
1.3 kmBioscoop
1.3 kmModern 4-laags stadsherenhuis totaal ca. 214 m² woonoppervlak met voor- en zonnige achtertuin op ZO waarbij het comfort van een energielabel A…
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor Van Hoornbeekstraat 8 A ligt rond €1.075.000 tot €1.325.000. De gemiddelde woningwaarde in Statenkwartier is €674.000. Dat komt neer op circa €3.150 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenVan Hoornbeekstraat 8 A is een eengezinswoning, tussenwoning van 214 m² in de wijk Statenkwartier. De buurt telt 5.166 woningen. Daarvan is 58% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.485 inwoners per km².
Van Hoornbeekstraat 8 A is een eengezinswoning, tussenwoning in Statenkwartier, gebouwd in 1999 (27 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Van Hoornbeekstraat 8 A heeft 214 m² woonoppervlakte en 904 m³ inhoud. Het perceel is 147 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Statenkwartier ligt de gemiddelde woningwaarde op €674.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Van Hoornbeekstraat 8 A heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.
Van Hoornbeekstraat 8 A heeft 8 kamers waarvan 7 slaapkamers. De tuin is 47 m². Er is een balkon.
De wijk Statenkwartier in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 10.615 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €674.000, 58% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.
Vanuit Van Hoornbeekstraat 8 A in Statenkwartier bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 4.7 km, snelwegoprit op 4.8 km.