Herenhuis, halfvrijstaande woning Johan van Oldenbarneveltlaan 80 Den Haag

Johan van Oldenbarneveltlaan 80, 2582 NX Den Haag

280 m² Bouwjaar 1911 11 kamers 6 slaapkamers Label D

Johan van Oldenbarneveltlaan 80 is een herenhuis, halfvrijstaande woning in Den Haag, gebouwd in 1911. De woning heeft een woonoppervlakte van 280 m², een perceel van 217 m² en 11 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €674.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1911
Woonoppervlakte
280 m²
Perceeloppervlakte
217 m²
Inhoud
1204 m³
Kamers
11
Slaapkamers
6
Indicatie vraagprijs
€1.645.000 tot €1.895.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Ligging
In woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Johan van Oldenbarneveltlaan 80

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Johan van Oldenbarneveltlaan 80

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
219.85 kWh/m²
Primaire fossiele energie
287.57 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
1.6%
CO₂-emissie
52.87 kg/m²

Tuin
Ja (60.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

4.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

4.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.4 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

1.3 km

Buurtinformatie in Den Haag

10615 Inwoners
5100 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
5166 Woningvoorraad
€674.000 Gem. woningwaarde Statenkwartier
58% Koopwoningen
10.485 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Johan van Oldenbarneveltlaan 80

Vergelijkbare woningen in Den Haag

Veelgestelde vragen over Johan van Oldenbarneveltlaan 80

Wat is de geschatte woningwaarde van Johan van Oldenbarneveltlaan 80?

De prijsindicatie voor Johan van Oldenbarneveltlaan 80 ligt rond €1.645.000 tot €1.895.000. De gemiddelde woningwaarde in Statenkwartier is €674.000. Dat komt neer op circa €2.407 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Johan van Oldenbarneveltlaan 80 zich tot de wijk Statenkwartier?

Johan van Oldenbarneveltlaan 80 is een herenhuis, halfvrijstaande woning van 280 m² in de wijk Statenkwartier. De buurt telt 5.166 woningen. Daarvan is 58% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.485 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Johan van Oldenbarneveltlaan 80?

Johan van Oldenbarneveltlaan 80 is een herenhuis, halfvrijstaande woning in Statenkwartier, gebouwd in 1911 (115 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Johan van Oldenbarneveltlaan 80 vergeleken met de buurt?

Johan van Oldenbarneveltlaan 80 heeft 280 m² woonoppervlakte en 1204 m³ inhoud. Het perceel is 217 m². Met 11 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Statenkwartier ligt de gemiddelde woningwaarde op €674.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Johan van Oldenbarneveltlaan 80 en wat betekent dat?

Johan van Oldenbarneveltlaan 80 heeft energielabel D. Geldig tot 2035-04-04. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 52.87 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Johan van Oldenbarneveltlaan 80?

Johan van Oldenbarneveltlaan 80 heeft 11 kamers waarvan 6 slaapkamers. De tuin is 60 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Statenkwartier?

De wijk Statenkwartier in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 10.615 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €674.000, 58% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.