Bovenwoning Johan van Oldenbarneveltlaan 29 Den Haag

Johan van Oldenbarneveltlaan 29, 2582 NH Den Haag

108 m² Bouwjaar 1986 3 kamers 2 slaapkamers Label B

Johan van Oldenbarneveltlaan 29 is een bovenwoning in Den Haag, gebouwd in 1986. De woning heeft een woonoppervlakte van 108 m² en 3 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €674.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1986
Woonoppervlakte
108 m²
Kamers
3
Slaapkamers
2
Ligging
Aan rustige weg, Beschutte ligging, In woonwijk, Vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Johan van Oldenbarneveltlaan 29

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Johan van Oldenbarneveltlaan 29

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
117.83 kWh/m²
Primaire fossiele energie
182.02 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
33.67 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Den Haag

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

4.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

4.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.4 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

1.3 km

Buurtinformatie in Den Haag

10615 Inwoners
5100 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
5166 Woningvoorraad
€674.000 Gem. woningwaarde Statenkwartier
58% Koopwoningen
10.485 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Johan van Oldenbarneveltlaan 29

Vergelijkbare woningen in Den Haag

Veelgestelde vragen over Johan van Oldenbarneveltlaan 29

Wat is de geschatte woningwaarde van Johan van Oldenbarneveltlaan 29?

De prijsindicatie voor Johan van Oldenbarneveltlaan 29 ligt rond €425.000 tot €475.000. De gemiddelde woningwaarde in Statenkwartier is €674.000. Dat komt neer op circa €6.241 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Johan van Oldenbarneveltlaan 29 zich tot de wijk Statenkwartier?

Johan van Oldenbarneveltlaan 29 is een bovenwoning van 108 m² in de wijk Statenkwartier. De buurt telt 5.166 woningen. Daarvan is 58% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.485 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Johan van Oldenbarneveltlaan 29?

Johan van Oldenbarneveltlaan 29 is een bovenwoning in Statenkwartier, gebouwd in 1986 (40 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Johan van Oldenbarneveltlaan 29 vergeleken met de buurt?

Johan van Oldenbarneveltlaan 29 heeft 108 m² woonoppervlakte. Met 3 kamers is dat gemiddeld 36 m² per kamer. In Statenkwartier ligt de gemiddelde woningwaarde op €674.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Johan van Oldenbarneveltlaan 29 en wat betekent dat?

Johan van Oldenbarneveltlaan 29 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-03-31. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 33.67 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Johan van Oldenbarneveltlaan 29?

Johan van Oldenbarneveltlaan 29 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Statenkwartier?

De wijk Statenkwartier in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 10.615 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €674.000, 58% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Statenkwartier?