Bovenwoning Van Weede van Dijkveldstraat 27 Den Haag

Van Weede van Dijkveldstraat 27, 2582 KP Den Haag

145 m² Bouwjaar 1913 7 kamers 4 slaapkamers Label UNKNOWN

Van Weede van Dijkveldstraat 27 is een bovenwoning in Den Haag, gebouwd in 1913. De woning heeft een woonoppervlakte van 145 m² en 7 kamers. Het energielabel is UNKNOWN. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €674.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1913
Woonoppervlakte
145 m²
Inhoud
335 m³
Kamers
7
Slaapkamers
4
Ligging
on_quiet_road, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Van Weede van Dijkveldstraat 27

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Van Weede van Dijkveldstraat 27

Energielabel

Energieklasse
UNKNOWN

Bereikbaarheid in Den Haag

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

4.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

4.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.4 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

1.3 km

Buurtinformatie in Den Haag

10615 Inwoners
5100 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
5166 Woningvoorraad
€674.000 Gem. woningwaarde Statenkwartier
58% Koopwoningen
10.485 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Van Weede van Dijkveldstraat 27

Vergelijkbare woningen in Den Haag

Veelgestelde vragen over Van Weede van Dijkveldstraat 27

Wat is de geschatte woningwaarde van Van Weede van Dijkveldstraat 27?

De gemiddelde woningwaarde in Statenkwartier is €674.000. Dat komt neer op circa €4.648 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Van Weede van Dijkveldstraat 27 zich tot de wijk Statenkwartier?

Van Weede van Dijkveldstraat 27 is een bovenwoning van 145 m² in de wijk Statenkwartier. De buurt telt 5.166 woningen. Daarvan is 58% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.485 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Van Weede van Dijkveldstraat 27?

Van Weede van Dijkveldstraat 27 is een bovenwoning in Statenkwartier, gebouwd in 1913 (113 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Van Weede van Dijkveldstraat 27 vergeleken met de buurt?

Van Weede van Dijkveldstraat 27 heeft 145 m² woonoppervlakte en 335 m³ inhoud. Met 7 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Statenkwartier ligt de gemiddelde woningwaarde op €674.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Van Weede van Dijkveldstraat 27 en wat betekent dat?

Van Weede van Dijkveldstraat 27 heeft energielabel UNKNOWN. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.

Hoe is de indeling van Van Weede van Dijkveldstraat 27?

Van Weede van Dijkveldstraat 27 heeft 7 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Statenkwartier?

De wijk Statenkwartier in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 10.615 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €674.000, 58% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Statenkwartier?

Vanuit Van Weede van Dijkveldstraat 27 in Statenkwartier bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 4.7 km, snelwegoprit op 4.8 km.