Woningdetails
- Type
- Portiekwoning
- Bouwvorm
- ExistingConstruction
- Bouwjaar
- 1914
- Woonoppervlakte
- 110 m²
- Inhoud
- 3080 m³
- Kamers
- 4
- Slaapkamers
- 3
- Indicatie vraagprijs
- €505.000 tot €605.000
- Laatst bekende transactie
- Periode 2023 tot 2027
Van Aerssenstraat 224 is een portiekwoning in Den Haag, gebouwd in 1914. De woning heeft een woonoppervlakte van 110 m² en 4 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €674.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Van Aerssenstraat 224
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
4.7 kmSnelweg oprit
4.8 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
0.7 kmApotheek
0.5 kmZiekenhuis
3.4 kmRestaurant
0.3 kmCafé
0.7 kmBibliotheek
1.3 kmBioscoop
1.3 kmGelegen in het populaire Statenkwartier bevindt zich dit schitterende 3/4-kamerappartement op de eerste verdieping.
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor Van Aerssenstraat 224 ligt rond €505.000 tot €605.000. De gemiddelde woningwaarde in Statenkwartier is €674.000. Dat komt neer op circa €6.127 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenVan Aerssenstraat 224 is een portiekwoning van 110 m² in de wijk Statenkwartier. De buurt telt 5.166 woningen. Daarvan is 58% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.485 inwoners per km².
Van Aerssenstraat 224 is een portiekwoning in Statenkwartier, gebouwd in 1914 (112 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Van Aerssenstraat 224 heeft 110 m² woonoppervlakte en 3080 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Statenkwartier ligt de gemiddelde woningwaarde op €674.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Van Aerssenstraat 224 heeft energielabel E. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp.
Van Aerssenstraat 224 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.
De wijk Statenkwartier in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 10.615 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €674.000, 58% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.
Vanuit Van Aerssenstraat 224 in Statenkwartier bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 4.7 km, snelwegoprit op 4.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Van Aerssenstraat 224: ziekenhuis op 3.4 km, apotheek op 0.5 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.7 km.