Benedenwoning (appartement) Frankenslag 189 Den Haag

Frankenslag 189, 2582 HL Den Haag

90 m² Bouwjaar 1912 2 kamers 1 slaapkamers Label D

Frankenslag 189 is een benedenwoning (appartement) in Den Haag, gebouwd in 1912. De woning heeft een woonoppervlakte van 90 m² en 2 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €674.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1912
Woonoppervlakte
90 m²
Inhoud
270 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Indicatie vraagprijs
€0 tot €10.000
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Frankenslag 189

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Frankenslag 189

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
210.96 kWh/m²
Primaire fossiele energie
283.53 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
51.91 kg/m²

Tuin
Ja (35.0 m²)

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

4.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

4.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.4 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

1.3 km

Buurtinformatie in Den Haag

10615 Inwoners
5100 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
5166 Woningvoorraad
€674.000 Gem. woningwaarde Statenkwartier
58% Koopwoningen
10.485 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Frankenslag 189

Vergelijkbare woningen in Den Haag

Veelgestelde vragen over Frankenslag 189

Wat is de geschatte woningwaarde van Frankenslag 189?

De prijsindicatie voor Frankenslag 189 ligt rond €0 tot €10.000. De gemiddelde woningwaarde in Statenkwartier is €674.000. Dat komt neer op circa €7.489 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Frankenslag 189 zich tot de wijk Statenkwartier?

Frankenslag 189 is een benedenwoning (appartement) van 90 m² in de wijk Statenkwartier. De buurt telt 5.166 woningen. Daarvan is 58% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.485 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Frankenslag 189?

Frankenslag 189 is een benedenwoning (appartement) in Statenkwartier, gebouwd in 1912 (114 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Frankenslag 189 vergeleken met de buurt?

Frankenslag 189 heeft 90 m² woonoppervlakte en 270 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 45 m² per kamer. In Statenkwartier ligt de gemiddelde woningwaarde op €674.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Frankenslag 189 en wat betekent dat?

Frankenslag 189 heeft energielabel D. Geldig tot 2035-05-16. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 51.91 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Frankenslag 189?

Frankenslag 189 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. De tuin is 35 m².

Hoe is de woningmarkt in Statenkwartier?

De wijk Statenkwartier in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 10.615 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €674.000, 58% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Statenkwartier?

Vanuit Frankenslag 189 in Statenkwartier bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 4.7 km, snelwegoprit op 4.8 km.