Woningdetails
- Type
- Bovenwoning
- Bouwvorm
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1909
- Woonoppervlakte
- 52 m²
- Inhoud
- 179 m³
- Kamers
- 2
- Slaapkamers
- 1
- Badkamers
- 1
- Indicatie vraagprijs
- €270.000 tot €320.000
- Daktype
- Samengesteld dak bedekt met pannen
- Ligging
- In woonwijk
Frederik Hendriklaan 73 C is een bovenwoning in Den Haag, gebouwd in 1909. De woning heeft een woonoppervlakte van 52 m² en 2 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €674.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Frederik Hendriklaan 73 C
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
4.7 kmSnelweg oprit
4.8 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
0.7 kmApotheek
0.5 kmZiekenhuis
3.4 kmRestaurant
0.3 kmCafé
0.7 kmBibliotheek
1.3 kmBioscoop
1.3 kmFRAAIE INSTAPKLARE 2 KAMER TOPETAGE MET ENERGIELABEL B IN HET STATENKWARTIER EN GELEGEN OP EIGEN GROND. Gelegen in het gewilde Statenkwartier aan de…
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor Frederik Hendriklaan 73 C ligt rond €270.000 tot €320.000. De gemiddelde woningwaarde in Statenkwartier is €674.000. Dat komt neer op circa €12.962 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenFrederik Hendriklaan 73 C is een bovenwoning van 52 m² in de wijk Statenkwartier. De buurt telt 5.166 woningen. Daarvan is 58% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.485 inwoners per km².
Frederik Hendriklaan 73 C is een bovenwoning in Statenkwartier, gebouwd in 1909 (117 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Frederik Hendriklaan 73 C heeft 52 m² woonoppervlakte en 179 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Statenkwartier ligt de gemiddelde woningwaarde op €674.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Frederik Hendriklaan 73 C heeft energielabel B. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden.
Frederik Hendriklaan 73 C heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is 1 badkamer.
De wijk Statenkwartier in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 10.615 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €674.000, 58% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.
Vanuit Frederik Hendriklaan 73 C in Statenkwartier bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 4.7 km, snelwegoprit op 4.8 km.