Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1904
- Woonoppervlakte
- 391 m²
- Perceeloppervlakte
- 257 m²
Frederik Hendriklaan 16 is een woonhuis in Den Haag, gebouwd in 1904. De woning heeft een woonoppervlakte van 391 m² en een perceel van 257 m². Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €674.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Frederik Hendriklaan 16
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
4.7 kmSnelweg oprit
4.8 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
0.7 kmApotheek
0.5 kmZiekenhuis
3.4 kmRestaurant
0.3 kmCafé
0.7 kmBibliotheek
1.3 kmBioscoop
1.3 kmDe gemiddelde woningwaarde in Statenkwartier is €674.000. Dat komt neer op circa €1.724 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenFrederik Hendriklaan 16 is een woonhuis van 391 m² in de wijk Statenkwartier. De buurt telt 5.166 woningen. Daarvan is 58% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.485 inwoners per km².
Frederik Hendriklaan 16 is een woonhuis in Statenkwartier, gebouwd in 1904 (122 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Frederik Hendriklaan 16 heeft 391 m² woonoppervlakte. Het perceel is 257 m². In Statenkwartier ligt de gemiddelde woningwaarde op €674.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Frederik Hendriklaan 16 heeft energielabel F. Geldig tot 2029-07-21. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
De wijk Statenkwartier in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 10.615 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €674.000, 58% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.
Vanuit Frederik Hendriklaan 16 in Statenkwartier bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 4.7 km, snelwegoprit op 4.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Frederik Hendriklaan 16: ziekenhuis op 3.4 km, apotheek op 0.5 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.7 km.