Bovenwoning (appartement) Douzastraat 35 Den Haag

Douzastraat 35, 2581 RW Den Haag

82 m² Bouwjaar 1922 4 kamers 3 slaapkamers Label C

Douzastraat 35 is een bovenwoning (appartement) in Den Haag, gebouwd in 1922. De woning heeft een woonoppervlakte van 82 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €391.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1922
Woonoppervlakte
82 m²
Inhoud
272 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€345.000 tot €395.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Douzastraat 35

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Douzastraat 35

Energielabel

Energieklasse
C
Energie-index
1.79
CO₂-emissie
3688.58 kg/m²

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Den Haag

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

5.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

5.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.7 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

1.7 km

Buurtinformatie in Den Haag

4510 Inwoners
2275 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
2371 Woningvoorraad
€391.000 Gem. woningwaarde Geuzenkwartier
56% Koopwoningen
14.119 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Douzastraat 35

Vergelijkbare woningen in Den Haag

Veelgestelde vragen over Douzastraat 35

Wat is de geschatte woningwaarde van Douzastraat 35?

De prijsindicatie voor Douzastraat 35 ligt rond €345.000 tot €395.000. De gemiddelde woningwaarde in Geuzenkwartier is €391.000. Dat komt neer op circa €4.768 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Douzastraat 35 zich tot de wijk Geuzenkwartier?

Douzastraat 35 is een bovenwoning (appartement) van 82 m² in de wijk Geuzenkwartier. De buurt telt 2.371 woningen. Daarvan is 56% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 14.119 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Douzastraat 35?

Douzastraat 35 is een bovenwoning (appartement) in Geuzenkwartier, gebouwd in 1922 (104 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Douzastraat 35 vergeleken met de buurt?

Douzastraat 35 heeft 82 m² woonoppervlakte en 272 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Geuzenkwartier ligt de gemiddelde woningwaarde op €391.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Douzastraat 35 en wat betekent dat?

Douzastraat 35 heeft energielabel C. Geldig tot 2030-04-07. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 3688.58 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Douzastraat 35?

Douzastraat 35 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Geuzenkwartier?

De wijk Geuzenkwartier in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 4.510 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €391.000, 56% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Geuzenkwartier?

Vanuit Douzastraat 35 in Geuzenkwartier bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 5.2 km, snelwegoprit op 5.4 km.