Streetview Van Boetzelaerlaan 107 Den Haag

Van Boetzelaerlaan 107, 2581 AE Den Haag

276 m² Bouwjaar 1917 Label B

Van Boetzelaerlaan 107 is een woonhuis in Den Haag, gebouwd in 1917. De woning heeft een woonoppervlakte van 276 m² en een perceel van 154 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €674.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1917
Woonoppervlakte
276 m²
Perceeloppervlakte
154 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Van Boetzelaerlaan 107

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Van Boetzelaerlaan 107

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
135.27 kWh/m²
Primaire fossiele energie
175.11 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
9.8%
CO₂-emissie
31.42 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Den Haag

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

4.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

4.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.4 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

1.3 km

Buurtinformatie in Den Haag

10615 Inwoners
5100 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
5166 Woningvoorraad
€674.000 Gem. woningwaarde Statenkwartier
58% Koopwoningen
10.485 Inwoners per km²

Locatie van Van Boetzelaerlaan 107

Vergelijkbare woningen in Den Haag

Veelgestelde vragen over Van Boetzelaerlaan 107

Wat is de geschatte woningwaarde van Van Boetzelaerlaan 107?

De prijsindicatie voor Van Boetzelaerlaan 107 ligt rond €450.000 tot €550.000. De gemiddelde woningwaarde in Statenkwartier is €674.000. Dat komt neer op circa €2.442 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Van Boetzelaerlaan 107 zich tot de wijk Statenkwartier?

Van Boetzelaerlaan 107 is een woonhuis van 276 m² in de wijk Statenkwartier. De buurt telt 5.166 woningen. Daarvan is 58% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.485 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Van Boetzelaerlaan 107?

Van Boetzelaerlaan 107 is een woonhuis in Statenkwartier, gebouwd in 1917 (109 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Van Boetzelaerlaan 107 vergeleken met de buurt?

Van Boetzelaerlaan 107 heeft 276 m² woonoppervlakte. Het perceel is 154 m². In Statenkwartier ligt de gemiddelde woningwaarde op €674.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Van Boetzelaerlaan 107 en wat betekent dat?

Van Boetzelaerlaan 107 heeft energielabel B. Geldig tot 2034-11-20. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 31.42 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Statenkwartier?

De wijk Statenkwartier in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 10.615 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €674.000, 58% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Statenkwartier?

Vanuit Van Boetzelaerlaan 107 in Statenkwartier bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 4.7 km, snelwegoprit op 4.8 km.