Benedenwoning (appartement) Hilversumsestraat 139 Den Haag

Hilversumsestraat 139, 2574 XD Den Haag

50 m² Bouwjaar 1906 3 kamers 2 slaapkamers Label C

Hilversumsestraat 139 is een benedenwoning (appartement) in Den Haag, gebouwd in 1906. De woning heeft een woonoppervlakte van 50 m² en 3 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €244.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1906
Woonoppervlakte
50 m²
Inhoud
166 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€215.000 tot €265.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Plat dak
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Hilversumsestraat 139

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hilversumsestraat 139

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
153.96 kWh/m²
Primaire fossiele energie
240.15 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
44.08 kg/m²

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Den Haag

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

3.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

4.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.6 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

3.1 km

Buurtinformatie in Den Haag

6115 Inwoners
3205 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
2964 Woningvoorraad
€244.000 Gem. woningwaarde Rustenburg
51% Koopwoningen
18.113 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Hilversumsestraat 139

Vergelijkbare woningen in Den Haag

Veelgestelde vragen over Hilversumsestraat 139

Wat is de geschatte woningwaarde van Hilversumsestraat 139?

De prijsindicatie voor Hilversumsestraat 139 ligt rond €215.000 tot €265.000. De gemiddelde woningwaarde in Rustenburg is €244.000. Dat komt neer op circa €4.880 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hilversumsestraat 139 zich tot de wijk Rustenburg?

Hilversumsestraat 139 is een benedenwoning (appartement) van 50 m² in de wijk Rustenburg. De buurt telt 2.964 woningen. Daarvan is 51% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 18.113 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hilversumsestraat 139?

Hilversumsestraat 139 is een benedenwoning (appartement) in Rustenburg, gebouwd in 1906 (120 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Hilversumsestraat 139 vergeleken met de buurt?

Hilversumsestraat 139 heeft 50 m² woonoppervlakte en 166 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 17 m² per kamer. In Rustenburg ligt de gemiddelde woningwaarde op €244.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hilversumsestraat 139 en wat betekent dat?

Hilversumsestraat 139 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-06-03. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 44.08 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Hilversumsestraat 139?

Hilversumsestraat 139 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Rustenburg?

De wijk Rustenburg in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 6.115 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €244.000, 51% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Rustenburg?