Benedenwoning Hilversumsestraat 5 Den Haag

Hilversumsestraat 5, 2574 XA Den Haag

64 m² Bouwjaar 1918 3 kamers 2 slaapkamers Label A

Hilversumsestraat 5 is een benedenwoning in Den Haag, gebouwd in 1918. De woning heeft een woonoppervlakte van 64 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €244.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1918
Woonoppervlakte
64 m²
Inhoud
287 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€400.000 tot €450.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Ligging
Aan rustige weg, Beschutte ligging, In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Hilversumsestraat 5

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hilversumsestraat 5

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
98.21 kWh/m²
Primaire fossiele energie
140.47 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
25.73 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Den Haag

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

3.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

4.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.6 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

3.1 km

Buurtinformatie in Den Haag

6115 Inwoners
3205 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
2964 Woningvoorraad
€244.000 Gem. woningwaarde Rustenburg
51% Koopwoningen
18.113 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Hilversumsestraat 5

Vergelijkbare woningen in Den Haag

Veelgestelde vragen over Hilversumsestraat 5

Wat is de geschatte woningwaarde van Hilversumsestraat 5?

De prijsindicatie voor Hilversumsestraat 5 ligt rond €400.000 tot €450.000. De gemiddelde woningwaarde in Rustenburg is €244.000. Dat komt neer op circa €3.812 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hilversumsestraat 5 zich tot de wijk Rustenburg?

Hilversumsestraat 5 is een benedenwoning van 64 m² in de wijk Rustenburg. De buurt telt 2.964 woningen. Daarvan is 51% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 18.113 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hilversumsestraat 5?

Hilversumsestraat 5 is een benedenwoning in Rustenburg, gebouwd in 1918 (108 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Hilversumsestraat 5 vergeleken met de buurt?

Hilversumsestraat 5 heeft 64 m² woonoppervlakte en 287 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Rustenburg ligt de gemiddelde woningwaarde op €244.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hilversumsestraat 5 en wat betekent dat?

Hilversumsestraat 5 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-10-25. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 25.73 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Hilversumsestraat 5?

Hilversumsestraat 5 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Rustenburg?

De wijk Rustenburg in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 6.115 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €244.000, 51% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Rustenburg?

Vanuit Hilversumsestraat 5 in Rustenburg bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 3.4 km, snelwegoprit op 4.5 km.