Benedenwoning (appartement) Zuiderparklaan 434 Den Haag

Zuiderparklaan 434, 2574 GT Den Haag

88 m² Bouwjaar 1929 4 kamers 2 slaapkamers Label C

Zuiderparklaan 434 is een benedenwoning (appartement) in Den Haag, gebouwd in 1929. De woning heeft een woonoppervlakte van 88 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €237.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1929
Woonoppervlakte
88 m²
Inhoud
299 m³
Kamers
4
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€370.000 tot €420.000
Ligging
Aan drukke weg, in centrum en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Zuiderparklaan 434

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Zuiderparklaan 434

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
156.24 kWh/m²
Primaire fossiele energie
224.44 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
41.12 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming

Parkeertype
Op afgesloten terrein en openbaar parkeren
Garage
Aangebouwde stenen garage
Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Den Haag

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

2.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

4.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.1 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

2.6 km

Buurtinformatie in Den Haag

8340 Inwoners
4235 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
3474 Woningvoorraad
€237.000 Gem. woningwaarde Oostbroek-Zuid
50% Koopwoningen
22.217 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Zuiderparklaan 434

Vergelijkbare woningen in Den Haag

Veelgestelde vragen over Zuiderparklaan 434

Wat is de geschatte woningwaarde van Zuiderparklaan 434?

De prijsindicatie voor Zuiderparklaan 434 ligt rond €370.000 tot €420.000. De gemiddelde woningwaarde in Oostbroek-Zuid is €237.000. Dat komt neer op circa €2.693 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Zuiderparklaan 434 zich tot de wijk Oostbroek-Zuid?

Zuiderparklaan 434 is een benedenwoning (appartement) van 88 m² in de wijk Oostbroek-Zuid. De buurt telt 3.474 woningen. Daarvan is 50% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 22.217 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Zuiderparklaan 434?

Zuiderparklaan 434 is een benedenwoning (appartement) in Oostbroek-Zuid, gebouwd in 1929 (97 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Zuiderparklaan 434 vergeleken met de buurt?

Zuiderparklaan 434 heeft 88 m² woonoppervlakte en 299 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Oostbroek-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €237.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Zuiderparklaan 434 en wat betekent dat?

Zuiderparklaan 434 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-10-31. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 41.12 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Zuiderparklaan 434?

Zuiderparklaan 434 heeft 4 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Oostbroek-Zuid?

De wijk Oostbroek-Zuid in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 8.340 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €237.000, 50% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oostbroek-Zuid?