Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 1936
- Woonoppervlakte
- 52 m²
Nunspeetlaan 514 is een appartement in Den Haag, gebouwd in 1936. De woning heeft een woonoppervlakte van 52 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €237.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Nunspeetlaan 514
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.3 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
2.7 kmSnelweg oprit
4.6 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
1.1 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
1.1 kmRestaurant
0.3 kmCafé
0.3 kmBibliotheek
1.2 kmBioscoop
2.6 kmDe prijsindicatie voor Nunspeetlaan 514 ligt rond €55.000 tot €80.000. De gemiddelde woningwaarde in Oostbroek-Zuid is €237.000. Dat komt neer op circa €4.558 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenNunspeetlaan 514 is een appartement van 52 m² in de wijk Oostbroek-Zuid. De buurt telt 3.474 woningen. Daarvan is 50% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 22.217 inwoners per km².
Nunspeetlaan 514 is een appartement in Oostbroek-Zuid, gebouwd in 1936 (90 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Nunspeetlaan 514 heeft 52 m² woonoppervlakte. In Oostbroek-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €237.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Nunspeetlaan 514 heeft energielabel C. Geldig tot 2031-06-14. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 43.51 kg/jaar.
De wijk Oostbroek-Zuid in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 8.340 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €237.000, 50% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.
Vanuit Nunspeetlaan 514 in Oostbroek-Zuid bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2.7 km, snelwegoprit op 4.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Nunspeetlaan 514: ziekenhuis op 1.1 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 1.1 km.