Streetview Delagoastraat 37 Den Haag

Delagoastraat 37, 2572 XE Den Haag

152 m² Bouwjaar 2010 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Delagoastraat 37 is een woonhuis in Den Haag, gebouwd in 2010. De woning heeft een woonoppervlakte van 152 m², een perceel van 1480 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €280.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2010
Woonoppervlakte
152 m²
Perceeloppervlakte
1480 m²
Inhoud
460 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Delagoastraat 37

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Delagoastraat 37

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Den Haag

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

2.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.9 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

0.7 km
Cultuur

Bioscoop

1.9 km

Buurtinformatie in Den Haag

7305 Inwoners
3140 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
2533 Woningvoorraad
€280.000 Gem. woningwaarde Transvaalkwartier-Zuid
41% Koopwoningen
20.217 Inwoners per km²

Locatie van Delagoastraat 37

Vergelijkbare woningen in Den Haag

Veelgestelde vragen over Delagoastraat 37

Wat is de geschatte woningwaarde van Delagoastraat 37?

De gemiddelde woningwaarde in Transvaalkwartier-Zuid is €280.000. Dat komt neer op circa €1.842 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Delagoastraat 37 zich tot de wijk Transvaalkwartier-Zuid?

Delagoastraat 37 is een woonhuis van 152 m² in de wijk Transvaalkwartier-Zuid. De buurt telt 2.533 woningen. Daarvan is 41% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 20.217 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Delagoastraat 37?

Delagoastraat 37 is een woonhuis in Transvaalkwartier-Zuid, gebouwd in 2010 (16 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Delagoastraat 37 vergeleken met de buurt?

Delagoastraat 37 heeft 152 m² woonoppervlakte en 460 m³ inhoud. Het perceel is 1480 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Transvaalkwartier-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €280.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Delagoastraat 37 en wat betekent dat?

Delagoastraat 37 heeft energielabel A. Geldig tot 2026-11-20. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Delagoastraat 37?

Delagoastraat 37 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Transvaalkwartier-Zuid?

De wijk Transvaalkwartier-Zuid in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 7.305 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €280.000, 41% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Transvaalkwartier-Zuid?

Vanuit Delagoastraat 37 in Transvaalkwartier-Zuid bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 2.4 km, snelwegoprit op 4 km.