Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1994
- Woonoppervlakte
- 157 m²
- Perceeloppervlakte
- 78 m²
Brandtstraat 15 is een woonhuis in Den Haag, gebouwd in 1994. De woning heeft een woonoppervlakte van 157 m² en een perceel van 78 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €266.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Brandtstraat 15
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
2.8 kmSnelweg oprit
4.4 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
1 kmApotheek
0.3 kmZiekenhuis
1.4 kmRestaurant
0.2 kmCafé
0.2 kmBibliotheek
0.8 kmBioscoop
2.3 kmDe gemiddelde woningwaarde in Transvaalkwartier-Midden is €266.000. Dat komt neer op circa €1.694 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenBrandtstraat 15 is een woonhuis van 157 m² in de wijk Transvaalkwartier-Midden. De buurt telt 1.857 woningen. Daarvan is 25% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 18.483 inwoners per km².
Brandtstraat 15 is een woonhuis in Transvaalkwartier-Midden, gebouwd in 1994 (32 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Brandtstraat 15 heeft 157 m² woonoppervlakte. Het perceel is 78 m². In Transvaalkwartier-Midden ligt de gemiddelde woningwaarde op €266.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Brandtstraat 15 heeft energielabel B. Geldig tot 2033-12-19. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 33.79 kg/jaar.
De wijk Transvaalkwartier-Midden in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 5.055 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €266.000, 25% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit Brandtstraat 15 in Transvaalkwartier-Midden bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.8 km, snelwegoprit op 4.4 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Brandtstraat 15: ziekenhuis op 1.4 km, apotheek op 0.3 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 1 km.