Bovenwoning Steijnlaan 128 Den Haag

Steijnlaan 128, 2571 RJ Den Haag

69 m² Bouwjaar 1905 4 kamers 2 slaapkamers Label F

Steijnlaan 128 is een bovenwoning in Den Haag, gebouwd in 1905. De woning heeft een woonoppervlakte van 69 m² en 4 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €266.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1905
Woonoppervlakte
69 m²
Inhoud
252 m³
Kamers
4
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€190.000 tot €240.000
Ligging
in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Steijnlaan 128

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Steijnlaan 128

Energielabel

Energieklasse
F
Energiebehoefte
258.33 kWh/m²
Primaire fossiele energie
348.48 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
63.84 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Den Haag

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

4.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.4 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

2.3 km

Buurtinformatie in Den Haag

5055 Inwoners
2170 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
1857 Woningvoorraad
€266.000 Gem. woningwaarde Transvaalkwartier-Midden
25% Koopwoningen
18.483 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Steijnlaan 128

Vergelijkbare woningen in Den Haag

Veelgestelde vragen over Steijnlaan 128

Wat is de geschatte woningwaarde van Steijnlaan 128?

De prijsindicatie voor Steijnlaan 128 ligt rond €190.000 tot €240.000. De gemiddelde woningwaarde in Transvaalkwartier-Midden is €266.000. Dat komt neer op circa €3.855 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Steijnlaan 128 zich tot de wijk Transvaalkwartier-Midden?

Steijnlaan 128 is een bovenwoning van 69 m² in de wijk Transvaalkwartier-Midden. De buurt telt 1.857 woningen. Daarvan is 25% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 18.483 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Steijnlaan 128?

Steijnlaan 128 is een bovenwoning in Transvaalkwartier-Midden, gebouwd in 1905 (121 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Steijnlaan 128 vergeleken met de buurt?

Steijnlaan 128 heeft 69 m² woonoppervlakte en 252 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 17 m² per kamer. In Transvaalkwartier-Midden ligt de gemiddelde woningwaarde op €266.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Steijnlaan 128 en wat betekent dat?

Steijnlaan 128 heeft energielabel F. Geldig tot 2035-09-23. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 63.84 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Steijnlaan 128?

Steijnlaan 128 heeft 4 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Transvaalkwartier-Midden?

De wijk Transvaalkwartier-Midden in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 5.055 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €266.000, 25% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Transvaalkwartier-Midden?

Vanuit Steijnlaan 128 in Transvaalkwartier-Midden bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.8 km, snelwegoprit op 4.4 km.