Benedenwoning Loosduinsekade 188 Den Haag

Loosduinsekade 188, 2571 BW Den Haag

81 m² Bouwjaar 1906 4 kamers 3 slaapkamers Label D

Loosduinsekade 188 is een benedenwoning in Den Haag, gebouwd in 1906. De woning heeft een woonoppervlakte van 81 m² en 4 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €221.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1906
Woonoppervlakte
81 m²
Inhoud
243 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€0 tot €15.000
Ligging
Aan drukke weg

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Loosduinsekade 188

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Loosduinsekade 188

Energielabel

Energieklasse
D
Energie-index
1.95
CO₂-emissie
4938.99 kg/m²
Geldig tot

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (58.0 m²)

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

3 km
Vervoer

Snelweg oprit

4.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.4 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

2.4 km

Buurtinformatie in Den Haag

3935 Inwoners
1905 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
1780 Woningvoorraad
€221.000 Gem. woningwaarde Transvaalkwartier-Noord
9% Koopwoningen
21.310 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Loosduinsekade 188

Vergelijkbare woningen in Den Haag

Veelgestelde vragen over Loosduinsekade 188

Wat is de geschatte woningwaarde van Loosduinsekade 188?

De prijsindicatie voor Loosduinsekade 188 ligt rond €0 tot €15.000. De gemiddelde woningwaarde in Transvaalkwartier-Noord is €221.000. Dat komt neer op circa €2.728 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Loosduinsekade 188 zich tot de wijk Transvaalkwartier-Noord?

Loosduinsekade 188 is een benedenwoning van 81 m² in de wijk Transvaalkwartier-Noord. De buurt telt 1.780 woningen. Daarvan is 9% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 21.310 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Loosduinsekade 188?

Loosduinsekade 188 is een benedenwoning in Transvaalkwartier-Noord, gebouwd in 1906 (120 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Loosduinsekade 188 vergeleken met de buurt?

Loosduinsekade 188 heeft 81 m² woonoppervlakte en 243 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Transvaalkwartier-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €221.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Loosduinsekade 188 en wat betekent dat?

Loosduinsekade 188 heeft energielabel D. Geldig tot 2030-06-23. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 4938.99 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Loosduinsekade 188?

Loosduinsekade 188 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer. De tuin is 58 m².

Hoe is de woningmarkt in Transvaalkwartier-Noord?

De wijk Transvaalkwartier-Noord in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 3.935 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €221.000, 9% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Transvaalkwartier-Noord?