Bovenwoning (appartement) Loosduinsekade 66 Den Haag

Loosduinsekade 66, 2571 BP Den Haag

74 m² Bouwjaar 1932 3 kamers 2 slaapkamers Label A

Loosduinsekade 66 is een bovenwoning (appartement) in Den Haag, gebouwd in 1932. De woning heeft een woonoppervlakte van 74 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €243.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1932
Woonoppervlakte
74 m²
Inhoud
282 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€275.000 tot €325.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan drukke weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Loosduinsekade 66

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Loosduinsekade 66

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
105.67 kWh/m²
Primaire fossiele energie
157.38 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
28.98 kg/m²

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Den Haag

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

0.7 km
Cultuur

Bioscoop

1.6 km

Buurtinformatie in Den Haag

14350 Inwoners
6535 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
5835 Woningvoorraad
€243.000 Gem. woningwaarde Schildersbuurt-West
23% Koopwoningen
22.308 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Loosduinsekade 66

Vergelijkbare woningen in Den Haag

Veelgestelde vragen over Loosduinsekade 66

Wat is de geschatte woningwaarde van Loosduinsekade 66?

De prijsindicatie voor Loosduinsekade 66 ligt rond €275.000 tot €325.000. De gemiddelde woningwaarde in Schildersbuurt-West is €243.000. Dat komt neer op circa €3.284 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Loosduinsekade 66 zich tot de wijk Schildersbuurt-West?

Loosduinsekade 66 is een bovenwoning (appartement) van 74 m² in de wijk Schildersbuurt-West. De buurt telt 5.835 woningen. Daarvan is 23% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 22.308 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Loosduinsekade 66?

Loosduinsekade 66 is een bovenwoning (appartement) in Schildersbuurt-West, gebouwd in 1932 (94 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Loosduinsekade 66 vergeleken met de buurt?

Loosduinsekade 66 heeft 74 m² woonoppervlakte en 282 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Schildersbuurt-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €243.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Loosduinsekade 66 en wat betekent dat?

Loosduinsekade 66 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-10-20. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 28.98 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Loosduinsekade 66?

Loosduinsekade 66 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Schildersbuurt-West?

De wijk Schildersbuurt-West in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 14.350 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €243.000, 23% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Schildersbuurt-West?