Bovenwoning (appartement met open portiek) Loosduinseweg 925 Den Haag

Loosduinseweg 925, 2571 AW Den Haag

78 m² Bouwjaar 1912 3 kamers 2 slaapkamers Label B

Loosduinseweg 925 is een bovenwoning (appartement met open portiek) in Den Haag, gebouwd in 1912. De woning heeft een woonoppervlakte van 78 m² en 3 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €316.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Bovenwoning (appartement met open portiek)
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1912
Woonoppervlakte
78 m²
Inhoud
295 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€300.000 tot €350.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan drukke weg, aan water en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Loosduinseweg 925

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Loosduinseweg 925

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
160.13 kWh/m²
Primaire fossiele energie
181.47 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
19.3%
CO₂-emissie
30.99 kg/m²

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Den Haag

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

4.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

5.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.3 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

0.6 km
Cultuur

Bioscoop

2.4 km

Buurtinformatie in Den Haag

11470 Inwoners
6310 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
6084 Woningvoorraad
€316.000 Gem. woningwaarde Valkenboskwartier
46% Koopwoningen
17.617 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Loosduinseweg 925

Vergelijkbare woningen in Den Haag

Veelgestelde vragen over Loosduinseweg 925

Wat is de geschatte woningwaarde van Loosduinseweg 925?

De prijsindicatie voor Loosduinseweg 925 ligt rond €300.000 tot €350.000. De gemiddelde woningwaarde in Valkenboskwartier is €316.000. Dat komt neer op circa €4.051 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Loosduinseweg 925 zich tot de wijk Valkenboskwartier?

Loosduinseweg 925 is een bovenwoning (appartement met open portiek) van 78 m² in de wijk Valkenboskwartier. De buurt telt 6.084 woningen. Daarvan is 46% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 17.617 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Loosduinseweg 925?

Loosduinseweg 925 is een bovenwoning (appartement met open portiek) in Valkenboskwartier, gebouwd in 1912 (114 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Loosduinseweg 925 vergeleken met de buurt?

Loosduinseweg 925 heeft 78 m² woonoppervlakte en 295 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Valkenboskwartier ligt de gemiddelde woningwaarde op €316.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Loosduinseweg 925 en wat betekent dat?

Loosduinseweg 925 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-03-26. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 30.99 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Loosduinseweg 925?

Loosduinseweg 925 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Valkenboskwartier?

De wijk Valkenboskwartier in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 11.470 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €316.000, 46% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Valkenboskwartier?