Herenhuis, tussenwoning Sijzenlaan 10 Den Haag

Sijzenlaan 10, 2566 WG Den Haag

151 m² Bouwjaar 1918 7 kamers 5 slaapkamers Label A+

Sijzenlaan 10 is een herenhuis, tussenwoning in Den Haag, gebouwd in 1918. De woning heeft een woonoppervlakte van 151 m², een perceel van 150 m² en 7 kamers. Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €868.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1918
Woonoppervlakte
151 m²
Perceeloppervlakte
150 m²
Inhoud
514 m³
Kamers
7
Slaapkamers
5
Badkamers
2
Indicatie vraagprijs
€905.000 tot €1.005.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Ligging
Aan rustige weg, In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Sijzenlaan 10

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Sijzenlaan 10

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
142.82 kWh/m²
Primaire fossiele energie
92.2 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
58.2%
CO₂-emissie
18.36 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Den Haag

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

6.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

5.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.5 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

2.6 km

Buurtinformatie in Den Haag

5515 Inwoners
2095 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
2172 Woningvoorraad
€868.000 Gem. woningwaarde Vogelwijk
90% Koopwoningen
2.061 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Sijzenlaan 10

Vergelijkbare woningen in Den Haag

Veelgestelde vragen over Sijzenlaan 10

Wat is de geschatte woningwaarde van Sijzenlaan 10?

De prijsindicatie voor Sijzenlaan 10 ligt rond €905.000 tot €1.005.000. De gemiddelde woningwaarde in Vogelwijk is €868.000. Dat komt neer op circa €5.748 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Sijzenlaan 10 zich tot de wijk Vogelwijk?

Sijzenlaan 10 is een herenhuis, tussenwoning van 151 m² in de wijk Vogelwijk. De buurt telt 2.172 woningen. Daarvan is 90% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.061 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Sijzenlaan 10?

Sijzenlaan 10 is een herenhuis, tussenwoning in Vogelwijk, gebouwd in 1918 (108 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Sijzenlaan 10 vergeleken met de buurt?

Sijzenlaan 10 heeft 151 m² woonoppervlakte en 514 m³ inhoud. Het perceel is 150 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Vogelwijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €868.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Sijzenlaan 10 en wat betekent dat?

Sijzenlaan 10 heeft energielabel A+. Geldig tot 2035-09-05. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 18.36 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Sijzenlaan 10?

Sijzenlaan 10 heeft 7 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er zijn 2 badkamers.

Hoe is de woningmarkt in Vogelwijk?

De wijk Vogelwijk in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 5.515 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €868.000, 90% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Vogelwijk?

Vanuit Sijzenlaan 10 in Vogelwijk bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 6.1 km, snelwegoprit op 5.7 km.