Hoekwoning Sijzenlaan 71 Den Haag

Sijzenlaan 71, 2566 WE Den Haag

171 m² Bouwjaar 1928 7 kamers 6 slaapkamers Label F

Sijzenlaan 71 is een hoekwoning in Den Haag, gebouwd in 1928. De woning heeft een woonoppervlakte van 171 m², een perceel van 324 m² en 7 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €868.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1928
Woonoppervlakte
171 m²
Perceeloppervlakte
324 m²
Inhoud
730 m³
Kamers
7
Slaapkamers
6
Indicatie vraagprijs
€1.160.000 tot €1.410.000
Ligging
Aan rustige weg, in bosrijke omgeving, in woonwijk en zeezicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Sijzenlaan 71

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Sijzenlaan 71

Energielabel

Energieklasse
F
Energiebehoefte
249.52 kWh/m²
Primaire fossiele energie
343.24 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
62.84 kg/m²

Tuin
Ja (141.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom

Garage
Aangebouwde stenen garage en parkeerplaats
Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Den Haag

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

6.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

5.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.5 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

2.6 km

Buurtinformatie in Den Haag

5515 Inwoners
2095 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
2172 Woningvoorraad
€868.000 Gem. woningwaarde Vogelwijk
90% Koopwoningen
2.061 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Sijzenlaan 71

Vergelijkbare woningen in Den Haag

Veelgestelde vragen over Sijzenlaan 71

Wat is de geschatte woningwaarde van Sijzenlaan 71?

De prijsindicatie voor Sijzenlaan 71 ligt rond €1.160.000 tot €1.410.000. De gemiddelde woningwaarde in Vogelwijk is €868.000. Dat komt neer op circa €5.076 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Sijzenlaan 71 zich tot de wijk Vogelwijk?

Sijzenlaan 71 is een hoekwoning van 171 m² in de wijk Vogelwijk. De buurt telt 2.172 woningen. Daarvan is 90% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.061 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Sijzenlaan 71?

Sijzenlaan 71 is een hoekwoning in Vogelwijk, gebouwd in 1928 (98 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Sijzenlaan 71 vergeleken met de buurt?

Sijzenlaan 71 heeft 171 m² woonoppervlakte en 730 m³ inhoud. Het perceel is 324 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Vogelwijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €868.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Sijzenlaan 71 en wat betekent dat?

Sijzenlaan 71 heeft energielabel F. Geldig tot 2035-08-07. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 62.84 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Sijzenlaan 71?

Sijzenlaan 71 heeft 7 kamers waarvan 6 slaapkamers. De tuin is 141 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Vogelwijk?

De wijk Vogelwijk in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 5.515 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €868.000, 90% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Vogelwijk?

Vanuit Sijzenlaan 71 in Vogelwijk bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 6.1 km, snelwegoprit op 5.7 km.