Streetview Pauwenlaan 116 Den Haag

Pauwenlaan 116, 2566 TN Den Haag

183 m² Bouwjaar 1931 7 kamers 5 slaapkamers Label D

Pauwenlaan 116 is een woonhuis in Den Haag, gebouwd in 1931. De woning heeft een woonoppervlakte van 183 m², een perceel van 410 m² en 7 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €868.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1931
Woonoppervlakte
183 m²
Perceeloppervlakte
410 m²
Inhoud
689 m³
Kamers
7
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Pauwenlaan 116

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Pauwenlaan 116

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
211.93 kWh/m²
Primaire fossiele energie
277.78 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
1.3%
CO₂-emissie
51.22 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Den Haag

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

6.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

5.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.5 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

2.6 km

Buurtinformatie in Den Haag

5515 Inwoners
2095 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
2172 Woningvoorraad
€868.000 Gem. woningwaarde Vogelwijk
90% Koopwoningen
2.061 Inwoners per km²

Locatie van Pauwenlaan 116

Vergelijkbare woningen in Den Haag

Veelgestelde vragen over Pauwenlaan 116

Wat is de geschatte woningwaarde van Pauwenlaan 116?

De prijsindicatie voor Pauwenlaan 116 ligt rond €705.000 tot €805.000. De gemiddelde woningwaarde in Vogelwijk is €868.000. Dat komt neer op circa €4.743 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Pauwenlaan 116 zich tot de wijk Vogelwijk?

Pauwenlaan 116 is een woonhuis van 183 m² in de wijk Vogelwijk. De buurt telt 2.172 woningen. Daarvan is 90% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.061 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Pauwenlaan 116?

Pauwenlaan 116 is een woonhuis in Vogelwijk, gebouwd in 1931 (95 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Pauwenlaan 116 vergeleken met de buurt?

Pauwenlaan 116 heeft 183 m² woonoppervlakte en 689 m³ inhoud. Het perceel is 410 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Vogelwijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €868.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Pauwenlaan 116 en wat betekent dat?

Pauwenlaan 116 heeft energielabel D. Geldig tot 2031-11-22. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 51.22 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Pauwenlaan 116?

Pauwenlaan 116 heeft 7 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Vogelwijk?

De wijk Vogelwijk in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 5.515 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €868.000, 90% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Vogelwijk?

Vanuit Pauwenlaan 116 in Vogelwijk bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 6.1 km, snelwegoprit op 5.7 km.