Streetview Sportlaan 93 Den Haag

Sportlaan 93, 2566 GN Den Haag

277 m² Bouwjaar 1923

Sportlaan 93 is een appartement in Den Haag, gebouwd in 1923. De woning heeft een woonoppervlakte van 277 m² en een perceel van 670 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €868.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1923
Woonoppervlakte
277 m²
Perceeloppervlakte
670 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Sportlaan 93

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Den Haag

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

6.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

5.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.5 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

2.6 km

Buurtinformatie in Den Haag

5515 Inwoners
2095 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
2172 Woningvoorraad
€868.000 Gem. woningwaarde Vogelwijk
90% Koopwoningen
2.061 Inwoners per km²

Locatie van Sportlaan 93

Vergelijkbare woningen in Den Haag

Veelgestelde vragen over Sportlaan 93

Wat is de geschatte woningwaarde van Sportlaan 93?

De gemiddelde woningwaarde in Vogelwijk is €868.000. Dat komt neer op circa €3.134 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Sportlaan 93 zich tot de wijk Vogelwijk?

Sportlaan 93 is een appartement van 277 m² in de wijk Vogelwijk. De buurt telt 2.172 woningen. Daarvan is 90% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.061 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Sportlaan 93?

Sportlaan 93 is een appartement in Vogelwijk, gebouwd in 1923 (103 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Sportlaan 93 vergeleken met de buurt?

Sportlaan 93 heeft 277 m² woonoppervlakte. Het perceel is 670 m². In Vogelwijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €868.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Vogelwijk?

De wijk Vogelwijk in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 5.515 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €868.000, 90% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Vogelwijk?

Vanuit Sportlaan 93 in Vogelwijk bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 6.1 km, snelwegoprit op 5.7 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Vogelwijk?

Zorg en onderwijs in de buurt van Sportlaan 93: ziekenhuis op 3.5 km, apotheek op 1.2 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.9 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Vogelwijk?

Recreatie nabij Vogelwijk: restaurant (0.6 km), cafe (1 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Sportlaan 93?

Een woningrapport voor Sportlaan 93 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Vogelwijk. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1923, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.