Streetview Laan van Poot 408 Den Haag

Laan van Poot 408, 2566 DL Den Haag

80 m² Bouwjaar 1950 Label A

Laan van Poot 408 is een appartement in Den Haag, gebouwd in 1950. De woning heeft een woonoppervlakte van 80 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €868.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1950
Woonoppervlakte
80 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Laan van Poot 408

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Laan van Poot 408

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
116.55 kWh/m²
Primaire fossiele energie
154.67 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
11.5%
CO₂-emissie
27.28 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Den Haag

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

6.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

5.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.5 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

2.6 km

Buurtinformatie in Den Haag

5515 Inwoners
2095 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
2172 Woningvoorraad
€868.000 Gem. woningwaarde Vogelwijk
90% Koopwoningen
2.061 Inwoners per km²

Locatie van Laan van Poot 408

Vergelijkbare woningen in Den Haag

Veelgestelde vragen over Laan van Poot 408

Wat is de geschatte woningwaarde van Laan van Poot 408?

De prijsindicatie voor Laan van Poot 408 ligt rond €185.000 tot €210.000. De gemiddelde woningwaarde in Vogelwijk is €868.000. Dat komt neer op circa €10.850 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Laan van Poot 408 zich tot de wijk Vogelwijk?

Laan van Poot 408 is een appartement van 80 m² in de wijk Vogelwijk. De buurt telt 2.172 woningen. Daarvan is 90% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.061 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Laan van Poot 408?

Laan van Poot 408 is een appartement in Vogelwijk, gebouwd in 1950 (76 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Laan van Poot 408 vergeleken met de buurt?

Laan van Poot 408 heeft 80 m² woonoppervlakte. In Vogelwijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €868.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Laan van Poot 408 en wat betekent dat?

Laan van Poot 408 heeft energielabel A. Geldig tot 2032-03-10. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 27.28 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Vogelwijk?

De wijk Vogelwijk in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 5.515 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €868.000, 90% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Vogelwijk?

Vanuit Laan van Poot 408 in Vogelwijk bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 6.1 km, snelwegoprit op 5.7 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Vogelwijk?

Zorg en onderwijs in de buurt van Laan van Poot 408: ziekenhuis op 3.5 km, apotheek op 1.2 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.9 km.