Herenhuis, hoekwoning Kruisbeklaan 38 Den Haag

Kruisbeklaan 38, 2566 CR Den Haag

222 m² Bouwjaar 1950 11 kamers 8 slaapkamers Label E

Kruisbeklaan 38 is een herenhuis, hoekwoning in Den Haag, gebouwd in 1950. De woning heeft een woonoppervlakte van 222 m², een perceel van 402 m² en 11 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €868.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1950
Woonoppervlakte
222 m²
Perceeloppervlakte
402 m²
Inhoud
815 m³
Kamers
11
Slaapkamers
8
Indicatie vraagprijs
€1.155.000 tot €1.405.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, in bosrijke omgeving en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Kruisbeklaan 38

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kruisbeklaan 38

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
221.25 kWh/m²
Primaire fossiele energie
305.95 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
56.49 kg/m²

Tuin
Ja (123.0 m²)

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Den Haag

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

6.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

5.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.5 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

2.6 km

Buurtinformatie in Den Haag

5515 Inwoners
2095 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
2172 Woningvoorraad
€868.000 Gem. woningwaarde Vogelwijk
90% Koopwoningen
2.061 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Kruisbeklaan 38

Vergelijkbare woningen in Den Haag

Veelgestelde vragen over Kruisbeklaan 38

Wat is de geschatte woningwaarde van Kruisbeklaan 38?

De prijsindicatie voor Kruisbeklaan 38 ligt rond €1.155.000 tot €1.405.000. De gemiddelde woningwaarde in Vogelwijk is €868.000. Dat komt neer op circa €3.910 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kruisbeklaan 38 zich tot de wijk Vogelwijk?

Kruisbeklaan 38 is een herenhuis, hoekwoning van 222 m² in de wijk Vogelwijk. De buurt telt 2.172 woningen. Daarvan is 90% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.061 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kruisbeklaan 38?

Kruisbeklaan 38 is een herenhuis, hoekwoning in Vogelwijk, gebouwd in 1950 (76 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Kruisbeklaan 38 vergeleken met de buurt?

Kruisbeklaan 38 heeft 222 m² woonoppervlakte en 815 m³ inhoud. Het perceel is 402 m². Met 11 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Vogelwijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €868.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kruisbeklaan 38 en wat betekent dat?

Kruisbeklaan 38 heeft energielabel E. Geldig tot 2035-10-09. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 56.49 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Kruisbeklaan 38?

Kruisbeklaan 38 heeft 11 kamers waarvan 8 slaapkamers. De tuin is 123 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Vogelwijk?

De wijk Vogelwijk in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 5.515 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €868.000, 90% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Vogelwijk?

Vanuit Kruisbeklaan 38 in Vogelwijk bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 6.1 km, snelwegoprit op 5.7 km.