Streetview De Savornin Lohmanlaan 352 Den Haag

De Savornin Lohmanlaan 352, 2566 BB Den Haag

140 m² Bouwjaar 1993 4 kamers 3 slaapkamers Label C

De Savornin Lohmanlaan 352 is een appartement in Den Haag, gebouwd in 1993. De woning heeft een woonoppervlakte van 140 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €644.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1993
Woonoppervlakte
140 m²
Inhoud
413 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor De Savornin Lohmanlaan 352

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel De Savornin Lohmanlaan 352

Energielabel

Energieklasse
C
Energie-index
1.42
CO₂-emissie
4991.52 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Den Haag

Onderwijs

Basisschool

1.2 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

1.7 km
Vervoer

Treinstation

7.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

4.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

1.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.9 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

2.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

4.9 km

Buurtinformatie in Den Haag

1730 Inwoners
890 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
932 Woningvoorraad
€644.000 Gem. woningwaarde Kijkduin
50% Koopwoningen
1.354 Inwoners per km²

Locatie van De Savornin Lohmanlaan 352

Vergelijkbare woningen in Den Haag

Veelgestelde vragen over De Savornin Lohmanlaan 352

Wat is de geschatte woningwaarde van De Savornin Lohmanlaan 352?

De prijsindicatie voor De Savornin Lohmanlaan 352 ligt rond €465.000 tot €565.000. De gemiddelde woningwaarde in Kijkduin is €644.000. Dat komt neer op circa €4.600 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt De Savornin Lohmanlaan 352 zich tot de wijk Kijkduin?

De Savornin Lohmanlaan 352 is een appartement van 140 m² in de wijk Kijkduin. De buurt telt 932 woningen. Daarvan is 50% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.354 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op De Savornin Lohmanlaan 352?

De Savornin Lohmanlaan 352 is een appartement in Kijkduin, gebouwd in 1993 (33 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is De Savornin Lohmanlaan 352 vergeleken met de buurt?

De Savornin Lohmanlaan 352 heeft 140 m² woonoppervlakte en 413 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 35 m² per kamer. In Kijkduin ligt de gemiddelde woningwaarde op €644.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van De Savornin Lohmanlaan 352 en wat betekent dat?

De Savornin Lohmanlaan 352 heeft energielabel C. Geldig tot 2027-06-21. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 4991.52 kg/jaar.

Hoe is de indeling van De Savornin Lohmanlaan 352?

De Savornin Lohmanlaan 352 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Kijkduin?

De wijk Kijkduin in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.730 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €644.000, 50% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kijkduin?

Vanuit De Savornin Lohmanlaan 352 in Kijkduin bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 1.7 km, treinstation op 7.2 km, snelwegoprit op 4.2 km.