Bovenwoning (appartement met open portiek) Begoniastraat 204 Den Haag

Begoniastraat 204, 2565 ST Den Haag

103 m² Bouwjaar 1922 5 kamers 3 slaapkamers Label D

Begoniastraat 204 is een bovenwoning (appartement met open portiek) in Den Haag, gebouwd in 1922. De woning heeft een woonoppervlakte van 103 m² en 5 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €391.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Bovenwoning (appartement met open portiek)
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1922
Woonoppervlakte
103 m²
Inhoud
373 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€440.000 tot €490.000
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Begoniastraat 204

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Begoniastraat 204

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
197 kWh/m²
Primaire fossiele energie
256.57 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
46.98 kg/m²

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Den Haag

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

5.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

5.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

2.4 km

Buurtinformatie in Den Haag

6550 Inwoners
3380 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
3411 Woningvoorraad
€391.000 Gem. woningwaarde Bloemenbuurt-Oost
69% Koopwoningen
10.911 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Begoniastraat 204

Vergelijkbare woningen in Den Haag

Veelgestelde vragen over Begoniastraat 204

Wat is de geschatte woningwaarde van Begoniastraat 204?

De prijsindicatie voor Begoniastraat 204 ligt rond €440.000 tot €490.000. De gemiddelde woningwaarde in Bloemenbuurt-Oost is €391.000. Dat komt neer op circa €3.796 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Begoniastraat 204 zich tot de wijk Bloemenbuurt-Oost?

Begoniastraat 204 is een bovenwoning (appartement met open portiek) van 103 m² in de wijk Bloemenbuurt-Oost. De buurt telt 3.411 woningen. Daarvan is 69% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.911 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Begoniastraat 204?

Begoniastraat 204 is een bovenwoning (appartement met open portiek) in Bloemenbuurt-Oost, gebouwd in 1922 (104 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Begoniastraat 204 vergeleken met de buurt?

Begoniastraat 204 heeft 103 m² woonoppervlakte en 373 m³ inhoud. Met 5 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Bloemenbuurt-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €391.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Begoniastraat 204 en wat betekent dat?

Begoniastraat 204 heeft energielabel D. Geldig tot 2035-10-14. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 46.98 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Begoniastraat 204?

Begoniastraat 204 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Bloemenbuurt-Oost?

De wijk Bloemenbuurt-Oost in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 6.550 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €391.000, 69% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bloemenbuurt-Oost?