Portiekwoning Segbroeklaan 532 Den Haag

Segbroeklaan 532, 2565 DH Den Haag

107 m² Bouwjaar 1956 4 kamers 3 slaapkamers Label F

Segbroeklaan 532 is een portiekwoning in Den Haag, gebouwd in 1956. De woning heeft een woonoppervlakte van 107 m² en 4 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €391.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1956
Woonoppervlakte
107 m²
Inhoud
321 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€0 tot €10.000
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Segbroeklaan 532

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Segbroeklaan 532

Energielabel

Energieklasse
F
Energiebehoefte
224.89 kWh/m²
Primaire fossiele energie
351.52 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
66.68 kg/m²

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

5.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

5.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

2.4 km

Buurtinformatie in Den Haag

6550 Inwoners
3380 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
3411 Woningvoorraad
€391.000 Gem. woningwaarde Bloemenbuurt-Oost
69% Koopwoningen
10.911 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Segbroeklaan 532

Vergelijkbare woningen in Den Haag

Veelgestelde vragen over Segbroeklaan 532

Wat is de geschatte woningwaarde van Segbroeklaan 532?

De prijsindicatie voor Segbroeklaan 532 ligt rond €0 tot €10.000. De gemiddelde woningwaarde in Bloemenbuurt-Oost is €391.000. Dat komt neer op circa €3.654 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Segbroeklaan 532 zich tot de wijk Bloemenbuurt-Oost?

Segbroeklaan 532 is een portiekwoning van 107 m² in de wijk Bloemenbuurt-Oost. De buurt telt 3.411 woningen. Daarvan is 69% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.911 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Segbroeklaan 532?

Segbroeklaan 532 is een portiekwoning in Bloemenbuurt-Oost, gebouwd in 1956 (70 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Segbroeklaan 532 vergeleken met de buurt?

Segbroeklaan 532 heeft 107 m² woonoppervlakte en 321 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Bloemenbuurt-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €391.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Segbroeklaan 532 en wat betekent dat?

Segbroeklaan 532 heeft energielabel F. Geldig tot 2035-03-28. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 66.68 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Segbroeklaan 532?

Segbroeklaan 532 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Bloemenbuurt-Oost?

De wijk Bloemenbuurt-Oost in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 6.550 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €391.000, 69% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bloemenbuurt-Oost?

Vanuit Segbroeklaan 532 in Bloemenbuurt-Oost bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 5.4 km, snelwegoprit op 5.6 km.