Portiekwoning (appartement) Morelstraat 120 Den Haag

Morelstraat 120, 2564 XH Den Haag

71 m² Bouwjaar 1930 3 kamers 2 slaapkamers Label C

Morelstraat 120 is een portiekwoning (appartement) in Den Haag, gebouwd in 1930. De woning heeft een woonoppervlakte van 71 m² en 3 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €441.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1930
Woonoppervlakte
71 m²
Inhoud
251 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€295.000 tot €345.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Morelstraat 120

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Morelstraat 120

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
150.42 kWh/m²
Primaire fossiele energie
234.55 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
43.19 kg/m²

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Den Haag

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

5.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

4.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

3.6 km

Buurtinformatie in Den Haag

7275 Inwoners
3250 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
3249 Woningvoorraad
€441.000 Gem. woningwaarde Vruchtenbuurt
79% Koopwoningen
13.596 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Morelstraat 120

Vergelijkbare woningen in Den Haag

Veelgestelde vragen over Morelstraat 120

Wat is de geschatte woningwaarde van Morelstraat 120?

De prijsindicatie voor Morelstraat 120 ligt rond €295.000 tot €345.000. De gemiddelde woningwaarde in Vruchtenbuurt is €441.000. Dat komt neer op circa €6.211 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Morelstraat 120 zich tot de wijk Vruchtenbuurt?

Morelstraat 120 is een portiekwoning (appartement) van 71 m² in de wijk Vruchtenbuurt. De buurt telt 3.249 woningen. Daarvan is 79% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 13.596 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Morelstraat 120?

Morelstraat 120 is een portiekwoning (appartement) in Vruchtenbuurt, gebouwd in 1930 (96 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Morelstraat 120 vergeleken met de buurt?

Morelstraat 120 heeft 71 m² woonoppervlakte en 251 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Vruchtenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €441.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Morelstraat 120 en wat betekent dat?

Morelstraat 120 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-07-07. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 43.19 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Morelstraat 120?

Morelstraat 120 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Vruchtenbuurt?

De wijk Vruchtenbuurt in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 7.275 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €441.000, 79% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Vruchtenbuurt?

Vanuit Morelstraat 120 in Vruchtenbuurt bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 5.2 km, snelwegoprit op 4.4 km.