Bovenwoning Abrikozenstraat 44 Den Haag

Abrikozenstraat 44, 2564 VT Den Haag

78 m² Bouwjaar 1933 4 kamers 2 slaapkamers Label E

Abrikozenstraat 44 is een bovenwoning in Den Haag, gebouwd in 1933. De woning heeft een woonoppervlakte van 78 m² en 4 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €370.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1933
Woonoppervlakte
78 m²
Inhoud
281 m³
Kamers
4
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€325.000 tot €375.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Ligging
on_quiet_road, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Abrikozenstraat 44

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Abrikozenstraat 44

Energielabel

Energieklasse
E
Geldig tot

Bereikbaarheid in Den Haag

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

4.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.5 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

4 km

Buurtinformatie in Den Haag

2625 Inwoners
1335 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
1340 Woningvoorraad
€370.000 Gem. woningwaarde Eykenduinen
73% Koopwoningen
5.242 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Abrikozenstraat 44

Vergelijkbare woningen in Den Haag

Veelgestelde vragen over Abrikozenstraat 44

Wat is de geschatte woningwaarde van Abrikozenstraat 44?

De prijsindicatie voor Abrikozenstraat 44 ligt rond €325.000 tot €375.000. De gemiddelde woningwaarde in Eykenduinen is €370.000. Dat komt neer op circa €4.744 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Abrikozenstraat 44 zich tot de wijk Eykenduinen?

Abrikozenstraat 44 is een bovenwoning van 78 m² in de wijk Eykenduinen. De buurt telt 1.340 woningen. Daarvan is 73% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.242 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Abrikozenstraat 44?

Abrikozenstraat 44 is een bovenwoning in Eykenduinen, gebouwd in 1933 (93 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Abrikozenstraat 44 vergeleken met de buurt?

Abrikozenstraat 44 heeft 78 m² woonoppervlakte en 281 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Eykenduinen ligt de gemiddelde woningwaarde op €370.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Abrikozenstraat 44 en wat betekent dat?

Abrikozenstraat 44 heeft energielabel E. Geldig tot 2027-09-19. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Abrikozenstraat 44?

Abrikozenstraat 44 heeft 4 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Eykenduinen?

De wijk Eykenduinen in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.625 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €370.000, 73% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Eykenduinen?

Vanuit Abrikozenstraat 44 in Eykenduinen bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 4.8 km, snelwegoprit op 4 km.