Portiekwoning Perziklaan 62 Den Haag

Perziklaan 62, 2564 TX Den Haag

89 m² Bouwjaar 1930 3 kamers 2 slaapkamers Label E

Perziklaan 62 is een portiekwoning in Den Haag, gebouwd in 1930. De woning heeft een woonoppervlakte van 89 m² en 3 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €441.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1930
Woonoppervlakte
89 m²
Inhoud
310 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€370.000 tot €420.000
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan park, aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Perziklaan 62

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Perziklaan 62

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
230.05 kWh/m²
Primaire fossiele energie
317.36 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
58.43 kg/m²

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Den Haag

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

5.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

4.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

3.6 km

Buurtinformatie in Den Haag

7275 Inwoners
3250 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
3249 Woningvoorraad
€441.000 Gem. woningwaarde Vruchtenbuurt
79% Koopwoningen
13.596 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Perziklaan 62

Vergelijkbare woningen in Den Haag

Veelgestelde vragen over Perziklaan 62

Wat is de geschatte woningwaarde van Perziklaan 62?

De prijsindicatie voor Perziklaan 62 ligt rond €370.000 tot €420.000. De gemiddelde woningwaarde in Vruchtenbuurt is €441.000. Dat komt neer op circa €4.955 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Perziklaan 62 zich tot de wijk Vruchtenbuurt?

Perziklaan 62 is een portiekwoning van 89 m² in de wijk Vruchtenbuurt. De buurt telt 3.249 woningen. Daarvan is 79% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 13.596 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Perziklaan 62?

Perziklaan 62 is een portiekwoning in Vruchtenbuurt, gebouwd in 1930 (96 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Perziklaan 62 vergeleken met de buurt?

Perziklaan 62 heeft 89 m² woonoppervlakte en 310 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Vruchtenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €441.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Perziklaan 62 en wat betekent dat?

Perziklaan 62 heeft energielabel E. Geldig tot 2035-09-11. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 58.43 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Perziklaan 62?

Perziklaan 62 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Vruchtenbuurt?

De wijk Vruchtenbuurt in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 7.275 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €441.000, 79% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Vruchtenbuurt?

Vanuit Perziklaan 62 in Vruchtenbuurt bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 5.2 km, snelwegoprit op 4.4 km.