Benedenwoning (appartement) Bosbesstraat 58 Den Haag

Bosbesstraat 58, 2564 PB Den Haag

72 m² Bouwjaar 1952 4 kamers 2 slaapkamers Label E

Bosbesstraat 58 is een benedenwoning (appartement) in Den Haag, gebouwd in 1952. De woning heeft een woonoppervlakte van 72 m² en 4 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €370.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1952
Woonoppervlakte
72 m²
Inhoud
250 m³
Kamers
4
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€320.000 tot €370.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Bosbesstraat 58

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Bosbesstraat 58

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
224.49 kWh/m²
Primaire fossiele energie
315.48 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
58.11 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (60.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom
Tuin type
Achtertuin en zijtuin

Parkeren

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen
Garage
Vrijstaande stenen garage
Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Den Haag

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

4.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.5 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

4 km

Buurtinformatie in Den Haag

2625 Inwoners
1335 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
1340 Woningvoorraad
€370.000 Gem. woningwaarde Eykenduinen
73% Koopwoningen
5.242 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Bosbesstraat 58

Vergelijkbare woningen in Den Haag

Veelgestelde vragen over Bosbesstraat 58

Wat is de geschatte woningwaarde van Bosbesstraat 58?

De prijsindicatie voor Bosbesstraat 58 ligt rond €320.000 tot €370.000. De gemiddelde woningwaarde in Eykenduinen is €370.000. Dat komt neer op circa €5.139 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Bosbesstraat 58 zich tot de wijk Eykenduinen?

Bosbesstraat 58 is een benedenwoning (appartement) van 72 m² in de wijk Eykenduinen. De buurt telt 1.340 woningen. Daarvan is 73% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.242 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Bosbesstraat 58?

Bosbesstraat 58 is een benedenwoning (appartement) in Eykenduinen, gebouwd in 1952 (74 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Bosbesstraat 58 vergeleken met de buurt?

Bosbesstraat 58 heeft 72 m² woonoppervlakte en 250 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In Eykenduinen ligt de gemiddelde woningwaarde op €370.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Bosbesstraat 58 en wat betekent dat?

Bosbesstraat 58 heeft energielabel E. Geldig tot 2035-03-05. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 58.11 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Bosbesstraat 58?

Bosbesstraat 58 heeft 4 kamers waarvan 2 slaapkamers. De tuin is 60 m².

Hoe is de woningmarkt in Eykenduinen?

De wijk Eykenduinen in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.625 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €370.000, 73% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Eykenduinen?

Vanuit Bosbesstraat 58 in Eykenduinen bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 4.8 km, snelwegoprit op 4 km.