Portiekflat (appartement) Thorbeckelaan 625 Den Haag

Thorbeckelaan 625, 2564 CG Den Haag

132 m² Bouwjaar 1940 4 kamers 3 slaapkamers Label C

Thorbeckelaan 625 is een portiekflat (appartement) in Den Haag, gebouwd in 1940. De woning heeft een woonoppervlakte van 132 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €441.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1940
Woonoppervlakte
132 m²
Inhoud
461 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€455.000 tot €555.000
Ligging
Aan drukke weg en in centrum

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbestgebruik: in deze periode al gebruik van asbest in daken/gevels/isolatie mogelijk

Volledige gebrekenscan voor Thorbeckelaan 625

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Thorbeckelaan 625

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
105.72 kWh/m²
Primaire fossiele energie
202.1 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
37.48 kg/m²

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Den Haag

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

5.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

4.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

3.6 km

Buurtinformatie in Den Haag

7275 Inwoners
3250 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
3249 Woningvoorraad
€441.000 Gem. woningwaarde Vruchtenbuurt
79% Koopwoningen
13.596 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Thorbeckelaan 625

Vergelijkbare woningen in Den Haag

Veelgestelde vragen over Thorbeckelaan 625

Wat is de geschatte woningwaarde van Thorbeckelaan 625?

De prijsindicatie voor Thorbeckelaan 625 ligt rond €455.000 tot €555.000. De gemiddelde woningwaarde in Vruchtenbuurt is €441.000. Dat komt neer op circa €3.341 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Thorbeckelaan 625 zich tot de wijk Vruchtenbuurt?

Thorbeckelaan 625 is een portiekflat (appartement) van 132 m² in de wijk Vruchtenbuurt. De buurt telt 3.249 woningen. Daarvan is 79% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 13.596 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Thorbeckelaan 625?

Thorbeckelaan 625 is een portiekflat (appartement) in Vruchtenbuurt, gebouwd in 1940 (86 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Thorbeckelaan 625 vergeleken met de buurt?

Thorbeckelaan 625 heeft 132 m² woonoppervlakte en 461 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 33 m² per kamer. In Vruchtenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €441.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Thorbeckelaan 625 en wat betekent dat?

Thorbeckelaan 625 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-05-05. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 37.48 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Thorbeckelaan 625?

Thorbeckelaan 625 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Vruchtenbuurt?

De wijk Vruchtenbuurt in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 7.275 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €441.000, 79% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Vruchtenbuurt?

Vanuit Thorbeckelaan 625 in Vruchtenbuurt bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 5.2 km, snelwegoprit op 4.4 km.