Galerijflat (appartement) Thorbeckelaan 582 Den Haag

Thorbeckelaan 582, 2564 BZ Den Haag

129 m² Bouwjaar 2011 4 kamers 2 slaapkamers Label A

Thorbeckelaan 582 is een galerijflat (appartement) in Den Haag, gebouwd in 2011. De woning heeft een woonoppervlakte van 129 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €302.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2011
Woonoppervlakte
129 m²
Inhoud
300 m³
Kamers
4
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€0 tot €15.000
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan drukke weg, in woonwijk, vrij uitzicht en zeezicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Thorbeckelaan 582

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Thorbeckelaan 582

Energielabel

Energieklasse
A
Energie-index
0.91
CO₂-emissie
29.37 kg/m²

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

5.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.8 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

4.5 km

Buurtinformatie in Den Haag

3385 Inwoners
1895 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
1862 Woningvoorraad
€302.000 Gem. woningwaarde Rosenburg
30% Koopwoningen
6.692 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Thorbeckelaan 582

Vergelijkbare woningen in Den Haag

Veelgestelde vragen over Thorbeckelaan 582

Wat is de geschatte woningwaarde van Thorbeckelaan 582?

De prijsindicatie voor Thorbeckelaan 582 ligt rond €0 tot €15.000. De gemiddelde woningwaarde in Rosenburg is €302.000. Dat komt neer op circa €2.341 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Thorbeckelaan 582 zich tot de wijk Rosenburg?

Thorbeckelaan 582 is een galerijflat (appartement) van 129 m² in de wijk Rosenburg. De buurt telt 1.862 woningen. Daarvan is 30% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.692 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Thorbeckelaan 582?

Thorbeckelaan 582 is een galerijflat (appartement) in Rosenburg, gebouwd in 2011 (15 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Thorbeckelaan 582 vergeleken met de buurt?

Thorbeckelaan 582 heeft 129 m² woonoppervlakte en 300 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Rosenburg ligt de gemiddelde woningwaarde op €302.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Thorbeckelaan 582 en wat betekent dat?

Thorbeckelaan 582 heeft energielabel A. Geldig tot 2026-08-19. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 29.37 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Thorbeckelaan 582?

Thorbeckelaan 582 heeft 4 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Rosenburg?

De wijk Rosenburg in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 3.385 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €302.000, 30% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Rosenburg?

Vanuit Thorbeckelaan 582 in Rosenburg bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 5.2 km, snelwegoprit op 3.7 km.