Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1927
- Woonoppervlakte
- 200 m²
- Perceeloppervlakte
- 145 m²
- Inhoud
- 560 m³
- Kamers
- 7
- Slaapkamers
- 6
Laan van Meerdervoort 861 is een woonhuis in Den Haag, gebouwd in 1927. De woning heeft een woonoppervlakte van 200 m², een perceel van 145 m² en 7 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €491.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Laan van Meerdervoort 861
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.9 kmHuisarts
0.3 kmTreinstation
5.7 kmSnelweg oprit
4.9 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
0.4 kmApotheek
0.4 kmZiekenhuis
2.4 kmRestaurant
0.5 kmCafé
0.6 kmBibliotheek
1.4 kmBioscoop
3.2 kmDe prijsindicatie voor Laan van Meerdervoort 861 ligt rond €460.000 tot €560.000. De gemiddelde woningwaarde in Bloemenbuurt-West is €491.000. Dat komt neer op circa €2.455 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenLaan van Meerdervoort 861 is een woonhuis van 200 m² in de wijk Bloemenbuurt-West. De buurt telt 1.119 woningen. Daarvan is 83% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.049 inwoners per km².
Laan van Meerdervoort 861 is een woonhuis in Bloemenbuurt-West, gebouwd in 1927 (99 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Laan van Meerdervoort 861 heeft 200 m² woonoppervlakte en 560 m³ inhoud. Het perceel is 145 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Bloemenbuurt-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €491.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Laan van Meerdervoort 861 heeft energielabel F. Geldig tot 2030-10-26. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Laan van Meerdervoort 861 heeft 7 kamers waarvan 6 slaapkamers.
De wijk Bloemenbuurt-West in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.275 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €491.000, 83% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Laan van Meerdervoort 861 in Bloemenbuurt-West bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 5.7 km, snelwegoprit op 4.9 km.