Portiekwoning (appartement met open portiek) Hendrik van Deventerstraat 27 Den Haag

Hendrik van Deventerstraat 27, 2563 XP Den Haag

69 m² Bouwjaar 1924 4 kamers 3 slaapkamers Label A

Hendrik van Deventerstraat 27 is een portiekwoning (appartement met open portiek) in Den Haag, gebouwd in 1924. De woning heeft een woonoppervlakte van 69 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €316.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Portiekwoning (appartement met open portiek)
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1924
Woonoppervlakte
69 m²
Inhoud
240 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€325.000 tot €375.000
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Hendrik van Deventerstraat 27

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hendrik van Deventerstraat 27

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
80.89 kWh/m²
Primaire fossiele energie
120.3 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
22.03 kg/m²

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Den Haag

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

4.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

5.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.3 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

0.6 km
Cultuur

Bioscoop

2.4 km

Buurtinformatie in Den Haag

11470 Inwoners
6310 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
6084 Woningvoorraad
€316.000 Gem. woningwaarde Valkenboskwartier
46% Koopwoningen
17.617 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Hendrik van Deventerstraat 27

Vergelijkbare woningen in Den Haag

Veelgestelde vragen over Hendrik van Deventerstraat 27

Wat is de geschatte woningwaarde van Hendrik van Deventerstraat 27?

De prijsindicatie voor Hendrik van Deventerstraat 27 ligt rond €325.000 tot €375.000. De gemiddelde woningwaarde in Valkenboskwartier is €316.000. Dat komt neer op circa €4.580 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hendrik van Deventerstraat 27 zich tot de wijk Valkenboskwartier?

Hendrik van Deventerstraat 27 is een portiekwoning (appartement met open portiek) van 69 m² in de wijk Valkenboskwartier. De buurt telt 6.084 woningen. Daarvan is 46% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 17.617 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hendrik van Deventerstraat 27?

Hendrik van Deventerstraat 27 is een portiekwoning (appartement met open portiek) in Valkenboskwartier, gebouwd in 1924 (102 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Hendrik van Deventerstraat 27 vergeleken met de buurt?

Hendrik van Deventerstraat 27 heeft 69 m² woonoppervlakte en 240 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 17 m² per kamer. In Valkenboskwartier ligt de gemiddelde woningwaarde op €316.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hendrik van Deventerstraat 27 en wat betekent dat?

Hendrik van Deventerstraat 27 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-02-13. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 22.03 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Hendrik van Deventerstraat 27?

Hendrik van Deventerstraat 27 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Valkenboskwartier?

De wijk Valkenboskwartier in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 11.470 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €316.000, 46% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.