Maisonnette (dubbel bovenhuis) Nicolaas Tulpstraat 30 Den Haag

Nicolaas Tulpstraat 30, 2563 XM Den Haag

115 m² Bouwjaar 1920 4 kamers 3 slaapkamers Label E

Nicolaas Tulpstraat 30 is een maisonnette (dubbel bovenhuis) in Den Haag, gebouwd in 1920. De woning heeft een woonoppervlakte van 115 m² en 4 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €316.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1920
Woonoppervlakte
115 m²
Inhoud
412 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€350.000 tot €400.000
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Nicolaas Tulpstraat 30

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Nicolaas Tulpstraat 30

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
231.23 kWh/m²
Primaire fossiele energie
310.84 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
56.92 kg/m²

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Den Haag

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

4.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

5.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.3 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

0.6 km
Cultuur

Bioscoop

2.4 km

Buurtinformatie in Den Haag

11470 Inwoners
6310 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
6084 Woningvoorraad
€316.000 Gem. woningwaarde Valkenboskwartier
46% Koopwoningen
17.617 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Nicolaas Tulpstraat 30

Vergelijkbare woningen in Den Haag

Veelgestelde vragen over Nicolaas Tulpstraat 30

Wat is de geschatte woningwaarde van Nicolaas Tulpstraat 30?

De prijsindicatie voor Nicolaas Tulpstraat 30 ligt rond €350.000 tot €400.000. De gemiddelde woningwaarde in Valkenboskwartier is €316.000. Dat komt neer op circa €2.748 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Nicolaas Tulpstraat 30 zich tot de wijk Valkenboskwartier?

Nicolaas Tulpstraat 30 is een maisonnette (dubbel bovenhuis) van 115 m² in de wijk Valkenboskwartier. De buurt telt 6.084 woningen. Daarvan is 46% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 17.617 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Nicolaas Tulpstraat 30?

Nicolaas Tulpstraat 30 is een maisonnette (dubbel bovenhuis) in Valkenboskwartier, gebouwd in 1920 (106 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Nicolaas Tulpstraat 30 vergeleken met de buurt?

Nicolaas Tulpstraat 30 heeft 115 m² woonoppervlakte en 412 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Valkenboskwartier ligt de gemiddelde woningwaarde op €316.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Nicolaas Tulpstraat 30 en wat betekent dat?

Nicolaas Tulpstraat 30 heeft energielabel E. Geldig tot 2034-12-12. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 56.92 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Nicolaas Tulpstraat 30?

Nicolaas Tulpstraat 30 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Valkenboskwartier?

De wijk Valkenboskwartier in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 11.470 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €316.000, 46% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Valkenboskwartier?