Streetview Valkenboskade 508 Den Haag

Valkenboskade 508, 2563 JL Den Haag

152 m² Bouwjaar 1917 6 kamers 5 slaapkamers Label G

Valkenboskade 508 is een appartement in Den Haag, gebouwd in 1917. De woning heeft een woonoppervlakte van 152 m² en 6 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €391.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1917
Woonoppervlakte
152 m²
Inhoud
395 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Valkenboskade 508

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Valkenboskade 508

Energielabel

Energieklasse
G

Bereikbaarheid in Den Haag

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

5.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

5.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

2.4 km

Buurtinformatie in Den Haag

6550 Inwoners
3380 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
3411 Woningvoorraad
€391.000 Gem. woningwaarde Bloemenbuurt-Oost
69% Koopwoningen
10.911 Inwoners per km²

Locatie van Valkenboskade 508

Vergelijkbare woningen in Den Haag

Veelgestelde vragen over Valkenboskade 508

Wat is de geschatte woningwaarde van Valkenboskade 508?

De gemiddelde woningwaarde in Bloemenbuurt-Oost is €391.000. Dat komt neer op circa €2.572 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Valkenboskade 508 zich tot de wijk Bloemenbuurt-Oost?

Valkenboskade 508 is een appartement van 152 m² in de wijk Bloemenbuurt-Oost. De buurt telt 3.411 woningen. Daarvan is 69% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.911 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Valkenboskade 508?

Valkenboskade 508 is een appartement in Bloemenbuurt-Oost, gebouwd in 1917 (109 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Valkenboskade 508 vergeleken met de buurt?

Valkenboskade 508 heeft 152 m² woonoppervlakte en 395 m³ inhoud. Met 6 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Bloemenbuurt-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €391.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Valkenboskade 508 en wat betekent dat?

Valkenboskade 508 heeft energielabel G. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen.

Hoe is de indeling van Valkenboskade 508?

Valkenboskade 508 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Bloemenbuurt-Oost?

De wijk Bloemenbuurt-Oost in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 6.550 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €391.000, 69% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bloemenbuurt-Oost?

Vanuit Valkenboskade 508 in Bloemenbuurt-Oost bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 5.4 km, snelwegoprit op 5.6 km.