Beneden + bovenwoning (dubbel bovenhuis) Valkenboskade 334 Den Haag

Valkenboskade 334, 2563 HG Den Haag

172 m² Bouwjaar 1921 6 kamers 5 slaapkamers Label A

Valkenboskade 334 is een beneden + bovenwoning (dubbel bovenhuis) in Den Haag, gebouwd in 1921. De woning heeft een woonoppervlakte van 172 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €283.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1921
Woonoppervlakte
172 m²
Inhoud
570 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€590.000 tot €690.000
Daktype
Samengesteld dak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, aan water, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Valkenboskade 334

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Valkenboskade 334

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
157.56 kWh/m²
Primaire fossiele energie
126.06 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
54%
CO₂-emissie
29.56 kg/m²

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

4.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

5.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.5 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

0.7 km
Cultuur

Bioscoop

2.9 km

Buurtinformatie in Den Haag

6870 Inwoners
3840 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
3672 Woningvoorraad
€283.000 Gem. woningwaarde Heesterbuurt
48% Koopwoningen
16.744 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Valkenboskade 334

Vergelijkbare woningen in Den Haag

Veelgestelde vragen over Valkenboskade 334

Wat is de geschatte woningwaarde van Valkenboskade 334?

De prijsindicatie voor Valkenboskade 334 ligt rond €590.000 tot €690.000. De gemiddelde woningwaarde in Heesterbuurt is €283.000. Dat komt neer op circa €1.645 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Valkenboskade 334 zich tot de wijk Heesterbuurt?

Valkenboskade 334 is een beneden + bovenwoning (dubbel bovenhuis) van 172 m² in de wijk Heesterbuurt. De buurt telt 3.672 woningen. Daarvan is 48% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 16.744 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Valkenboskade 334?

Valkenboskade 334 is een beneden + bovenwoning (dubbel bovenhuis) in Heesterbuurt, gebouwd in 1921 (105 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Valkenboskade 334 vergeleken met de buurt?

Valkenboskade 334 heeft 172 m² woonoppervlakte en 570 m³ inhoud. Met 6 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Heesterbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €283.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Valkenboskade 334 en wat betekent dat?

Valkenboskade 334 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-03-20. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 29.56 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Valkenboskade 334?

Valkenboskade 334 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Heesterbuurt?

De wijk Heesterbuurt in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 6.870 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €283.000, 48% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Heesterbuurt?

Vanuit Valkenboskade 334 in Heesterbuurt bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 4.6 km, snelwegoprit op 5.1 km.