Benedenwoning (appartement) Valkenboskade 303 Den Haag

Valkenboskade 303, 2563 HD Den Haag

132 m² Bouwjaar 1916 6 kamers 4 slaapkamers Label D

Valkenboskade 303 is een benedenwoning (appartement) in Den Haag, gebouwd in 1916. De woning heeft een woonoppervlakte van 132 m² en 6 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €316.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1916
Woonoppervlakte
132 m²
Inhoud
548 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€590.000 tot €690.000
Ligging
Aan rustige weg, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Valkenboskade 303

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Valkenboskade 303

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
130.25 kWh/m²
Primaire fossiele energie
282.12 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
51.88 kg/m²

Tuin
Ja (46.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het oosten
Tuin type
Achtertuin

Parkeren

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Den Haag

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

4.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

5.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.3 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

0.6 km
Cultuur

Bioscoop

2.4 km

Buurtinformatie in Den Haag

11470 Inwoners
6310 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
6084 Woningvoorraad
€316.000 Gem. woningwaarde Valkenboskwartier
46% Koopwoningen
17.617 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Valkenboskade 303

Vergelijkbare woningen in Den Haag

Veelgestelde vragen over Valkenboskade 303

Wat is de geschatte woningwaarde van Valkenboskade 303?

De prijsindicatie voor Valkenboskade 303 ligt rond €590.000 tot €690.000. De gemiddelde woningwaarde in Valkenboskwartier is €316.000. Dat komt neer op circa €2.394 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Valkenboskade 303 zich tot de wijk Valkenboskwartier?

Valkenboskade 303 is een benedenwoning (appartement) van 132 m² in de wijk Valkenboskwartier. De buurt telt 6.084 woningen. Daarvan is 46% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 17.617 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Valkenboskade 303?

Valkenboskade 303 is een benedenwoning (appartement) in Valkenboskwartier, gebouwd in 1916 (110 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Valkenboskade 303 vergeleken met de buurt?

Valkenboskade 303 heeft 132 m² woonoppervlakte en 548 m³ inhoud. Met 6 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Valkenboskwartier ligt de gemiddelde woningwaarde op €316.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Valkenboskade 303 en wat betekent dat?

Valkenboskade 303 heeft energielabel D. Geldig tot 2034-12-02. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 51.88 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Valkenboskade 303?

Valkenboskade 303 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 46 m².

Hoe is de woningmarkt in Valkenboskwartier?

De wijk Valkenboskwartier in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 11.470 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €316.000, 46% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Valkenboskwartier?

Vanuit Valkenboskade 303 in Valkenboskwartier bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 4.1 km, snelwegoprit op 5.3 km.