Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 1912
- Woonoppervlakte
- 214 m²
Valkenboslaan 354 is een appartement in Den Haag, gebouwd in 1912. De woning heeft een woonoppervlakte van 214 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €316.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Valkenboslaan 354
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
4.1 kmSnelweg oprit
5.3 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
0.6 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
2.3 kmRestaurant
0.2 kmCafé
0.2 kmBibliotheek
0.6 kmBioscoop
2.4 kmDe gemiddelde woningwaarde in Valkenboskwartier is €316.000. Dat komt neer op circa €1.477 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenValkenboslaan 354 is een appartement van 214 m² in de wijk Valkenboskwartier. De buurt telt 6.084 woningen. Daarvan is 46% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 17.617 inwoners per km².
Valkenboslaan 354 is een appartement in Valkenboskwartier, gebouwd in 1912 (114 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Valkenboslaan 354 heeft 214 m² woonoppervlakte. In Valkenboskwartier ligt de gemiddelde woningwaarde op €316.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Valkenboskwartier in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 11.470 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €316.000, 46% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.
Vanuit Valkenboslaan 354 in Valkenboskwartier bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 4.1 km, snelwegoprit op 5.3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Valkenboslaan 354: ziekenhuis op 2.3 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 0.6 km.
Recreatie nabij Valkenboskwartier: restaurant (0.2 km), cafe (0.2 km).
Een woningrapport voor Valkenboslaan 354 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Valkenboskwartier. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1912, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.