Herenhuis, tussenwoning Valkenboslaan 26 Den Haag

Valkenboslaan 26, 2563 CL Den Haag

372 m² Bouwjaar 1906 14 kamers 10 slaapkamers Label D

Valkenboslaan 26 is een herenhuis, tussenwoning in Den Haag, gebouwd in 1906. De woning heeft een woonoppervlakte van 372 m², een perceel van 193 m² en 14 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €316.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1906
Woonoppervlakte
372 m²
Perceeloppervlakte
193 m²
Inhoud
1359 m³
Kamers
14
Slaapkamers
10
Indicatie vraagprijs
€950.000 tot €1.050.000
Daktype
Samengesteld dak
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Valkenboslaan 26

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Valkenboslaan 26

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
179.04 kWh/m²
Primaire fossiele energie
263.78 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
48.56 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Gedeeltelijk dubbel glas

Bijzonderheden

Bijzondere kenmerken
Beschermd stads- of dorpsgezicht en gedeeltelijk gestoffeerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (73.0 m²)

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Den Haag

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

4.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

5.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.3 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

0.6 km
Cultuur

Bioscoop

2.4 km

Buurtinformatie in Den Haag

11470 Inwoners
6310 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
6084 Woningvoorraad
€316.000 Gem. woningwaarde Valkenboskwartier
46% Koopwoningen
17.617 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Valkenboslaan 26

Vergelijkbare woningen in Den Haag

Veelgestelde vragen over Valkenboslaan 26

Wat is de geschatte woningwaarde van Valkenboslaan 26?

De prijsindicatie voor Valkenboslaan 26 ligt rond €950.000 tot €1.050.000. De gemiddelde woningwaarde in Valkenboskwartier is €316.000. Dat komt neer op circa €849 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Valkenboslaan 26 zich tot de wijk Valkenboskwartier?

Valkenboslaan 26 is een herenhuis, tussenwoning van 372 m² in de wijk Valkenboskwartier. De buurt telt 6.084 woningen. Daarvan is 46% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 17.617 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Valkenboslaan 26?

Valkenboslaan 26 is een herenhuis, tussenwoning in Valkenboskwartier, gebouwd in 1906 (120 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Valkenboslaan 26 vergeleken met de buurt?

Valkenboslaan 26 heeft 372 m² woonoppervlakte en 1359 m³ inhoud. Het perceel is 193 m². Met 14 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Valkenboskwartier ligt de gemiddelde woningwaarde op €316.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Valkenboslaan 26 en wat betekent dat?

Valkenboslaan 26 heeft energielabel D. Geldig tot 2034-05-27. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 48.56 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Valkenboslaan 26?

Valkenboslaan 26 heeft 14 kamers waarvan 10 slaapkamers. De tuin is 73 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Valkenboskwartier?

De wijk Valkenboskwartier in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 11.470 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €316.000, 46% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Valkenboskwartier?