Benedenwoning (appartement) Noorderbeekdwarsstraat 111 Den Haag

Noorderbeekdwarsstraat 111, 2562 XP Den Haag

88 m² Bouwjaar 1912 3 kamers 2 slaapkamers Label A

Noorderbeekdwarsstraat 111 is een benedenwoning (appartement) in Den Haag, gebouwd in 1912. De woning heeft een woonoppervlakte van 88 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €316.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1912
Woonoppervlakte
88 m²
Inhoud
297 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€420.000 tot €470.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Ligging
Aan rustige weg, beschutte ligging en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Noorderbeekdwarsstraat 111

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Noorderbeekdwarsstraat 111

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
176.55 kWh/m²
Primaire fossiele energie
111.78 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
57.1%
CO₂-emissie
26.21 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel, warmte terugwininstallatie en warmtepomp

Tuin
Ja (38.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het westen
Tuin type
Achtertuin

Parkeren

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Den Haag

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

4.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

5.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.3 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

0.6 km
Cultuur

Bioscoop

2.4 km

Buurtinformatie in Den Haag

11470 Inwoners
6310 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
6084 Woningvoorraad
€316.000 Gem. woningwaarde Valkenboskwartier
46% Koopwoningen
17.617 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Noorderbeekdwarsstraat 111

Vergelijkbare woningen in Den Haag

Veelgestelde vragen over Noorderbeekdwarsstraat 111

Wat is de geschatte woningwaarde van Noorderbeekdwarsstraat 111?

De prijsindicatie voor Noorderbeekdwarsstraat 111 ligt rond €420.000 tot €470.000. De gemiddelde woningwaarde in Valkenboskwartier is €316.000. Dat komt neer op circa €3.591 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Noorderbeekdwarsstraat 111 zich tot de wijk Valkenboskwartier?

Noorderbeekdwarsstraat 111 is een benedenwoning (appartement) van 88 m² in de wijk Valkenboskwartier. De buurt telt 6.084 woningen. Daarvan is 46% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 17.617 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Noorderbeekdwarsstraat 111?

Noorderbeekdwarsstraat 111 is een benedenwoning (appartement) in Valkenboskwartier, gebouwd in 1912 (114 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Noorderbeekdwarsstraat 111 vergeleken met de buurt?

Noorderbeekdwarsstraat 111 heeft 88 m² woonoppervlakte en 297 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Valkenboskwartier ligt de gemiddelde woningwaarde op €316.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Noorderbeekdwarsstraat 111 en wat betekent dat?

Noorderbeekdwarsstraat 111 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-05-12. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 26.21 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Noorderbeekdwarsstraat 111?

Noorderbeekdwarsstraat 111 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. De tuin is 38 m².

Hoe is de woningmarkt in Valkenboskwartier?

De wijk Valkenboskwartier in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 11.470 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €316.000, 46% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.