Streetview Cartesiusstraat 91 Den Haag

Cartesiusstraat 91, 2562 SC Den Haag

104 m² Bouwjaar 1906 6 kamers 5 slaapkamers Label A

Cartesiusstraat 91 is een appartement in Den Haag, gebouwd in 1906. De woning heeft een woonoppervlakte van 104 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €293.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1906
Woonoppervlakte
104 m²
Inhoud
376 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Cartesiusstraat 91

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Cartesiusstraat 91

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
122.78 kWh/m²
Primaire fossiele energie
158.89 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
29.1 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Den Haag

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

3.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

4.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.3 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

2.3 km

Buurtinformatie in Den Haag

6580 Inwoners
3690 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
3521 Woningvoorraad
€293.000 Gem. woningwaarde Rond de Energiecentrale
27% Koopwoningen
13.191 Inwoners per km²

Locatie van Cartesiusstraat 91

Vergelijkbare woningen in Den Haag

Veelgestelde vragen over Cartesiusstraat 91

Wat is de geschatte woningwaarde van Cartesiusstraat 91?

De gemiddelde woningwaarde in Rond de Energiecentrale is €293.000. Dat komt neer op circa €2.817 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Cartesiusstraat 91 zich tot de wijk Rond de Energiecentrale?

Cartesiusstraat 91 is een appartement van 104 m² in de wijk Rond de Energiecentrale. De buurt telt 3.521 woningen. Daarvan is 27% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 13.191 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Cartesiusstraat 91?

Cartesiusstraat 91 is een appartement in Rond de Energiecentrale, gebouwd in 1906 (120 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Cartesiusstraat 91 vergeleken met de buurt?

Cartesiusstraat 91 heeft 104 m² woonoppervlakte en 376 m³ inhoud. Met 6 kamers is dat gemiddeld 17 m² per kamer. In Rond de Energiecentrale ligt de gemiddelde woningwaarde op €293.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Cartesiusstraat 91 en wat betekent dat?

Cartesiusstraat 91 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-04-12. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 29.1 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Cartesiusstraat 91?

Cartesiusstraat 91 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Rond de Energiecentrale?

De wijk Rond de Energiecentrale in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 6.580 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €293.000, 27% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Rond de Energiecentrale?