Streetview Regentesselaan 140 A Den Haag

Regentesselaan 140 A, 2562 EE Den Haag

82 m² Bouwjaar 1896 3 kamers 2 slaapkamers Label D

Regentesselaan 140 A is een appartement in Den Haag, gebouwd in 1896. De woning heeft een woonoppervlakte van 82 m² en 3 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €396.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1896
Woonoppervlakte
82 m²
Inhoud
246 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Regentesselaan 140 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Regentesselaan 140 A

Energielabel

Energieklasse
D

Bereikbaarheid in Den Haag

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

3.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.9 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

1.9 km

Buurtinformatie in Den Haag

7765 Inwoners
4375 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
4088 Woningvoorraad
€396.000 Gem. woningwaarde Koningsplein e.o.
38% Koopwoningen
18.660 Inwoners per km²

Locatie van Regentesselaan 140 A

Vergelijkbare woningen in Den Haag

Veelgestelde vragen over Regentesselaan 140 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Regentesselaan 140 A?

De gemiddelde woningwaarde in Koningsplein e.o. is €396.000. Dat komt neer op circa €4.829 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Regentesselaan 140 A zich tot de wijk Koningsplein e.o.?

Regentesselaan 140 A is een appartement van 82 m² in de wijk Koningsplein e.o.. De buurt telt 4.088 woningen. Daarvan is 38% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 18.660 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Regentesselaan 140 A?

Regentesselaan 140 A is een appartement in Koningsplein e.o., gebouwd in 1896 (130 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Regentesselaan 140 A vergeleken met de buurt?

Regentesselaan 140 A heeft 82 m² woonoppervlakte en 246 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Koningsplein e.o. ligt de gemiddelde woningwaarde op €396.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Regentesselaan 140 A en wat betekent dat?

Regentesselaan 140 A heeft energielabel D. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing.

Hoe is de indeling van Regentesselaan 140 A?

Regentesselaan 140 A heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Koningsplein e.o.?

De wijk Koningsplein e.o. in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 7.765 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €396.000, 38% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Koningsplein e.o.?

Vanuit Regentesselaan 140 A in Koningsplein e.o. bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 3.8 km, snelwegoprit op 5 km.