Maisonnette (dubbel bovenhuis) Regentesselaan 114 A Den Haag

Regentesselaan 114 A, 2562 EE Den Haag

112 m² Bouwjaar 1896 4 kamers 3 slaapkamers Label A

Regentesselaan 114 A is een maisonnette (dubbel bovenhuis) in Den Haag, gebouwd in 1896. De woning heeft een woonoppervlakte van 112 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €396.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1896
Woonoppervlakte
112 m²
Inhoud
408 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€495.000 tot €595.000
Daktype
Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Ligging
In woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Regentesselaan 114 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Regentesselaan 114 A

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

3.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.9 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

1.9 km

Buurtinformatie in Den Haag

7765 Inwoners
4375 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
4088 Woningvoorraad
€396.000 Gem. woningwaarde Koningsplein e.o.
38% Koopwoningen
18.660 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Regentesselaan 114 A

Vergelijkbare woningen in Den Haag

Veelgestelde vragen over Regentesselaan 114 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Regentesselaan 114 A?

De prijsindicatie voor Regentesselaan 114 A ligt rond €495.000 tot €595.000. De gemiddelde woningwaarde in Koningsplein e.o. is €396.000. Dat komt neer op circa €3.536 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Regentesselaan 114 A zich tot de wijk Koningsplein e.o.?

Regentesselaan 114 A is een maisonnette (dubbel bovenhuis) van 112 m² in de wijk Koningsplein e.o.. De buurt telt 4.088 woningen. Daarvan is 38% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 18.660 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Regentesselaan 114 A?

Regentesselaan 114 A is een maisonnette (dubbel bovenhuis) in Koningsplein e.o., gebouwd in 1896 (130 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Regentesselaan 114 A vergeleken met de buurt?

Regentesselaan 114 A heeft 112 m² woonoppervlakte en 408 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Koningsplein e.o. ligt de gemiddelde woningwaarde op €396.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Regentesselaan 114 A en wat betekent dat?

Regentesselaan 114 A heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de indeling van Regentesselaan 114 A?

Regentesselaan 114 A heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Koningsplein e.o.?

De wijk Koningsplein e.o. in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 7.765 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €396.000, 38% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Koningsplein e.o.?

Vanuit Regentesselaan 114 A in Koningsplein e.o. bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 3.8 km, snelwegoprit op 5 km.